Beauty professionals in Albania

Looking for Beauty professionals in Albania? Find the list of best Beauty professionals Companies in Albania on our business directory.
We found 166 companies

CENTRO EVOLUZIONE MODA (C.E.M)

Rr. Pjeter Budi, Vila nr 1 (perballe cafe mulliri vjeter), Tirana
Akademia Teknike - Centro Evolucione Moda është shkolla e parë e hapur ne Shqipëri, e cila funksionon që prej vitit 2003. Kjo shkollë ofron programe 1, 2 dhe 3 vjeçare si dhe kurse afat shkurtr...
1

DORA E ARTE

Rruga e Elbasanit, Prane Ambasades Amerikane, Tirana

VELUR

Rruga Sami Frasheri, Qendra Tregtare Metropol, Tirana

ROYAL SALLON & SPA

Rruga George W. Bush, Kullat e Kuqe, K. Ii, Tirana

VIVIA

Bulevardi Deshmoret e Kombit, Twin Towers, Kulla 2, K. 0, Tirana

ANGELS MARSELA

Bulevardi Gjergj Fishta, P. 9-katesh, Shk. 1, Prane Bar Trendafili i Bardhe, Tirana

ARZU BERÇEM ESTETIKE

Rruga Him Kolli, Perballe Me Tregun E Fshatareve, Tirana

ARZU ESTETIKE

Rruga Him Kolli, Prapa Big Market, Tirana

AURA

Rruga Themistokli Germenji, Prapa Tvsh, Tirana

BEAUTY CENTER KEJSI

Rruga Sami Frasheri, Perballe Shkolles Petro Nini Luarasi, Tirana

BEAUTY MEDICAL ESTETIC

Rruga Vace Zela, Ish Parku i Autobuzave, Tirana

BELEZZA TROPIKAL

Bulevardi Gjergj Fishta, Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, Tirana

BODY LINE CENTER

Rruga Pjeter Bogdani, 23/1, Ish Blloku, Tirana

DAHLIA

Rruga Pjeter Bogdani, Vila 11, Ap. 1, Tirana

ENI

Rruga Isa Boletini, P. Ferrari, Prane Hotel Ambasador, Tirana

EQUILYBRA

Rruga Reshit Collaku. P. 2, Tek Shallvaret, Tirana

ESTI-DERM

Rruga Mihal Duri, Nr. 32, Tirana

FANTAZIA BLU SILVA

Rruga Lidhja e Prizrenit, Pas Akademise Arteve, Tirana

FEMME FATALE

Rruga e Durresit, Mbi Kafe Flora, K. Ii, Tirana

FIGURELA

Rruga Ferit Xhajko, Mbrapa Restorant Durresit, Tirana
123...9
166 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business
Do you like this list?
Share the link with others:

Back to top