Industrial equipment in Albania

Looking for Industrial equipment in Albania? Find the list of Top Industrial equipment Companies in Albania on our business directory. Industrial equipment Companies near me.
Looking for Industrial equipment in Albania? Find the list of Top Industrial equipment Companies in Albania on our business directory. Industrial equipment Companies near me.
We found 175 companies

ALBAN COSTRUZIONI

Rruga Vangjel Noti, Laprake, Tirana
The ‘’Alban Costruzioni’’ sh.p.k company, with the adress in ‘’Vangel Noti’’ street (former Josif Pashko combine), Laprake Tirana, with the identifed numberof the legal entry (NIPT J61...
1

DANIEL CONSTRUCTION

Rruga Aulona, Km 1, Fier
Shoqëria “Daniel Construction” është një shoqëri e krijuar që prej vitit 1994 dhe operon ne sektorin e konstruksioneve metalike , fasadave strukturale dhe gjysëm strukturale, kapanone indus...

EMSH

Rruga Niko Avrami, Nd. 2, H. 1, Nj.bashkiake Nr. 4, Kodi Postar 1007, Tirana

FRAL 2000

Rruga Kavajes, Condor Center K. I, Tirana

PIRRACI-U6

Rruga Nacionale Tirane - Kamez Km 3, Tirana

TEOREN

Autostrada Durres - Tirane, Km 15, Borak, Durres

CMR HOLDING

Autostrada Tirane-durres Km 33, Durres

DOKO SH.P.K

Sh.sh.m.n. Doko- Zona Industriale, Elbasan

METAL KONSTRUKSION VATA SH.P.K

Lac, Gorre, Lac 1.5 Km Nga Autostrada

TELCOM ALBANIA SH.P.K

Fushe Preze, Rruga E Vjeter E Rinasit, Tirana

A.M.U

Autostrada Fushe Kruje - Lac, Km 1.5, Fushe Kruja

APERTO

Rruga Nacionale Lezhe - Tirane Km 5, Lezhe

EUROTERM

Rruga Teodor Keko, Tek Unaza E Re, Perballe It Oil, Tirana

KASANDRA PLASTIK

Autostrada Tirane - Durres Km 13, Tirana

MAZREKU

Rruga E Dibres, Prane Farmacise Nr.10, Tirana

MUCA G.G.H

Autostrada Tirane - Durres Km 13, Ne Krahe Te Piramides Nikol, Tirana

WESTEC

Rruga Dritan Hoxha, P. Teknoprojekt Kati 0 (zogu Zi), Tirana

ALEX PROFIL

Autostrada Tirane-durres Km 27, Rrashbull, Durres

ASB SHPK

Lgj. 16 Prilli, Rruga Sotir Kola, Fier

BLANKO GJERMANI

Rruga E Kavajes, Tek Qendra Glob, Tirana

BORG SH.P.K

Rruga Teodor Keko, P. Romario, Tirana

HIDROFAHO SH.P.K

Rruga E Kavajes, Nr. 7, Prane Birra Tirana, Tirana

IZORETAN POLYURETHANE SYSTEM

Rruga E Dibres, Nr. 403, Prane Medresese, Tirana

JUNDRIT SHPK

Kombinati Metalurgjik Ish Uzina 12, Elbasan

SELMANI SHPK

Rruga E Kavajes, Ish Kombinatit Misto Mame, Tirana
123...6
175 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business

Do you like this list?
Share the link with others:

BACK TO TOP