CENTRO EVOLUZIONE MODA (C.E.M)

5.0 1 Review
Company name
CENTRO EVOLUZIONE MODA (C.E.M)
Address
Rr. Pjeter Budi, Vila nr 1 (perballe cafe mulliri vjeter), Tirana, Albania
View Map
Phone Number
0692200622
Mobile phone
0692200622
Fax
04 2240 014
Working hours
Monday: 08:00 - 15:00  See All
Establishment year 2003

Reviews

5.0

1 Review
Write a Review
5.0
Experience e shkelqyer
Kam qene studente ne kete shkolle,dhe jam super e kenaqur me cilesine e mesimdhenies dhe ndihmen e gatishmerine e stafit. Shkolla u sigurua te me mundesoje punesim qe pa mbaruar shkollen akoma. Ju faleminderit.

Questions & Answers

0
Questions
Ask a Question
Have questions? Get answers from CENTRO EVOLUZIONE MODA (C.E.M) or AlbaniaYP.com users. Visitors haven’t asked any questions yet.

Company Details

Location map
Rr. Pjeter Budi, Vila nr 1 (perballe cafe mulliri vjeter), Tirana, Albania Get Directions
Description
Akademia Teknike - Centro Evolucione Moda është shkolla e parë e hapur ne Shqipëri, e cila funksionon që prej vitit 2003. Kjo shkollë ofron programe 1, 2 dhe 3 vjeçare si dhe kurse afat shkurtra formimi për Parukeri dhe Estetikë të njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkencës.dhe Ministria e punes dhe e ceshtjeve sociale.
Akademia C.E.M eshte shkolla qe ben diferencen.100% studente te punesuar
Working hours
Monday:08:00 - 15:00
Tuesday:08:00 - 15:00
Wednesday:08:00 - 15:00
Thursday:08:00 - 15:00
Friday:08:00 - 15:00
Saturday:close
Sunday:close

Verified Business

CENTRO EVOLUZIONE MODA (C.E.M) - company profile is confirmed by company owner / representative person / directory administrator.
Last update: January 2018 - View Status


Related Companies to CENTRO EVOLUZIONE MODA (C.E.M)


DORA E ARTE

Rruga e Elbasanit, Prane Ambasades Amerikane, Tirana

VELUR

Rruga Sami Frasheri, Qendra Tregtare Metropol, Tirana

ROYAL SALLON & SPA

Rruga George W. Bush, Kullat e Kuqe, K. Ii, Tirana

VIVIA

Bulevardi Deshmoret e Kombit, Twin Towers, Kulla 2, K. 0, Tirana

ANGELS MARSELA

Bulevardi Gjergj Fishta, P. 9-katesh, Shk. 1, Prane Bar Trendafili i Bardhe, Tirana

ARZU BERÇEM ESTETIKE

Rruga Him Kolli, Perballe Me Tregun E Fshatareve, Tirana

ARZU ESTETIKE

Rruga Him Kolli, Prapa Big Market, Tirana

AURA

Rruga Themistokli Germenji, Prapa Tvsh, Tirana


BACK TO TOP