PARAJSA

Company name
PARAJSA
Address
Rruga Asim Vokshi, Perballe Politeknikumit, Tirana, Albania
View Map
Phone Number
04 223 301
Mobile phone
0672018113

Reviews

0.0

0 Reviews
Write a Review
This Company has no reviews. Be the first to share your experiences!

Questions & Answers

0
Questions
Ask a Question
Have questions? Get answers from PARAJSA or AlbaniaYP.com users. Visitors haven’t asked any questions yet.

Company Details

Location map
Rruga Asim Vokshi, Perballe Politeknikumit, Tirana, Albania Get Directions
Description
Agjensi Funeral Parajsa operon qe prej 8 vitesh ne Tirane dhe ne cdo vend te Shqiperise qe kerkohen sherbimet tona profesionale. Duke mos u kufizuar vetem ne Shqiperi shoqeria jone operon ne cdo vend Europian per riatdhesim te kufomes.

Stafi yne perpiqet te jete ngushellimi me i sinqerte ne ditet tuaja me te veshtira dhe mbeshtetja me e madhe per percjellje ne banesen e fundit. Me perkujdesje maksimale perpiqemi t’ju sherbejme sa me denjesisht te mundemi duke ju plotesuar cdo kerkese.

Agjensia jone eshte 24 ore ne dispozicionin e kujtdo qe kerkon sherbimet tona. Tranport brenda dhe jashte Shqiperise, aksesore te ndryshem per ceremoni mortore dhe plotesim te gjithe dokumentacioneve jane disa nga sherbimet tona.
Working hours
Add hours

Verified Business

PARAJSA - company profile is confirmed by company owner / representative person / directory administrator.
Last update: May 2016 - View Status


Related Companies to PARAJSA


MANI

Rruga e Kavajes, Prane 21 Dhjetorit, Tirana

PAQE 03

Rruga Reshit Petrela, Midis Stacionit Te Trenit Dhe Dispanserise, Tirana

PERLA

Rruga Kont Urani, Nr.39, Mbrapa Ministrise Se Arsimit, Tirana

REZIDENCE FUNERALE MANI

Rruga Hamdi Pepo, Prane Fushes Se Tiranes, Tirana

TIBOS

Rruga Qemal Stafa, Prane Kryqezimit Me Unazen, 100 M. Poshte Xhamllikut, Tirana

ALBA 2000

Rruga e Dibres, Nr.302, Tirana

ALBA 2000

Rruga Durresit, Perballe Ministrise Se Arsimit, Tirana

ALLARAJ

Sauk, Ish Stacioni i Fundit i Autobuzit, Tek Xhamia, Tirana


BACK TO TOP