Best Beauty Salons in Tirana, Albania

Looking for Best Beauty Salons in Tirana, Albania? Find the list of Top Best Beauty Salons in Tirana, Albania on our business directory. Best Beauty Salons near me.
Looking for Best Beauty Salons in Tirana, Albania? Find the list of Top Best Beauty Salons in Tirana, Albania on our business directory. Best Beauty Salons near me.
We found 135 companies

CENTRO EVOLUZIONE MODA (C.E.M)

Rr. Pjeter Budi, Vila nr 1 (perballe cafe mulliri vjeter), Tirana
Akademia Teknike - Centro Evolucione Moda është shkolla e parë e hapur ne Shqipëri, e cila funksionon që prej vitit 2003. Kjo shkollë ofron programe 1, 2 dhe 3 vjeçare si dhe kurse afat shkurtr...
 Verified
1

DORA E ARTE

Rruga e Elbasanit, Prane Ambasades Amerikane, Tirana

VELUR

Rruga Sami Frasheri, Qendra Tregtare Metropol, Tirana

ROYAL SALLON & SPA

Rruga George W. Bush, Kullat e Kuqe, K. Ii, Tirana

VIVIA

Bulevardi Deshmoret e Kombit, Twin Towers, Kulla 2, K. 0, Tirana

ANGELS MARSELA

Bulevardi Gjergj Fishta, P. 9-katesh, Shk. 1, Prane Bar Trendafili i Bardhe, Tirana

ARZU ESTETIKE

Rruga Him Kolli, Prapa Big Market, Tirana

BEAUTY CENTER KEJSI

Rruga Sami Frasheri, Perballe Shkolles Petro Nini Luarasi, Tirana

BEAUTY MEDICAL ESTETIC

Rruga Vace Zela, Ish Parku i Autobuzave, Tirana

BELEZZA TROPIKAL

Bulevardi Gjergj Fishta, Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, Tirana

BODY LINE CENTER

Rruga Pjeter Bogdani, 23/1, Ish Blloku, Tirana

DAHLIA

Rruga Pjeter Bogdani, Vila 11, Ap. 1, Tirana

ENI

Rruga Isa Boletini, P. Ferrari, Prane Hotel Ambasador, Tirana

EQUILYBRA

Rruga Reshit Collaku. P. 2, Tek Shallvaret, Tirana

ESTI-DERM

Rruga Mihal Duri, Nr. 32, Tirana

FANTAZIA BLU SILVA

Rruga Lidhja e Prizrenit, Pas Akademise Arteve, Tirana

FEMME FATALE

Rruga e Durresit, Mbi Kafe Flora, K. Ii, Tirana

FRONTERA BEAUTY SPA

Rruga Abdyl Frasheri, P. 7/1, H. 4, Tirana

GLAMOUR

Rruga Durresit, Pas Ambasades Polake, Tirana

KLODIS

Rruga Brigada Viii, Perballe Piceri Juvenilja, Tirana

KOMPLEKSI SOLAR MIAMI SUN

Rruga Nikolla Tupe, Prane Bar Xixa, Tek Ish Blloku, Tirana

LA PERLA

Rruga Medar Shtylla, P. Tirhino, Siper Universitetit New York, Tirana

LAURETA

Rruga Qamil Guranjaku, Prane Institutit Te Higjienes, Tirana

MEGASUN

Rruga Sami Frasheri, Sheshi Willson, Tirana

MODA CAPELLI

Rruga Muhamet Gjollesha, Ngjitur Kompleksit Dajti, Tirana

NAILS COMPANY

Rruga Vaso Pasha, P. 22/2, Tirana

OZON SPA

Rruga Nazmi Rushiti, P. Palushi Prane Maternitetit Te Ri, Tirana

RUDINA MURATI

Rruga Ismail Qemali, Samos Tower, Tirana

SANTE PLUS

Rruga Sami Frasheri, Kompleksi i Pallateve Nobis, K.2, Tirana

VENUS CENTER

Rruga Pjeter Budi, P. Classic Construction, Shk. 3, Ap. 25, Tirana
123...5
135 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business

Do you like this list?
Share the link with others:

BACK TO TOP