Aquila Group Sh.p.k

Verified
Listing
Recentrly
Updated
Company name
Aquila Group Sh.p.k
Address
Autostrada Tirane - Durres Km 4, Ne Krah Te Ehw, Tirana, Albania
View Map
Phone Number
+355 48 301 424
Mobile phone
+355 69 204 1832
Working hours
Wednesday: 08:00 - 17:00  See All

Reviews

0 Reviews
0.0
 
Write a Review
This company has no reviews. Be the first to share your experiences!

Questions & Answers

Have questions? Get answers from Aquila Group Sh.p.k or AlbaniaYP users. Visitors haven’t asked any questions yet.

Company Details

Location map
Autostrada Tirane - Durres Km 4, Ne Krah Te Ehw, Tirana, Albania Get Directions
Description
Aquila Liquori është themeluar në 1992 dhe në shumë pak kohë arriti sukses në tregun Shqiptar. Pasioni për teknologjinë dhe kualitet të lartë ka qënë faktori kryesor për zmadhimin dhe modernizimin ditë pas dite.
Working hours
WeekdayTime
Monday:08:00 - 17:00
Tuesday:08:00 - 17:00
Wednesday:08:00 - 17:00
Thursday:08:00 - 17:00
Friday:08:00 - 17:00
Saturday:Closed
Sunday:Closed

Verified Business

Aquila Group Sh.p.k - company profile is confirmed by company owner / representative person / directory administrator.
Last update: October 2022 - View Status

Frequently Asked Questions for Aquila Group Sh.p.k

What is Aquila Group Sh.p.k’s phone number?
Aquila Group Sh.p.k’s phone number is: +355 48 301 424
What is Aquila Group Sh.p.k’s official website?
Aquila Group Sh.p.k’s official website is https://aquilagroup.net
Where is Aquila Group Sh.p.k’s headquarters?
Aquila Group Sh.p.k’s headquarters are in Autostrada Tirane - Durres Km 4, Ne Krah Te Ehw, Tirana, Albania
What is location map of Aquila Group Sh.p.k
To see Aquila Group Sh.p.k’s location map click here View MapRelated Companies to Aquila Group Sh.p.k


Adrion Ltd

Rruga Naim Frasheri, Nr. 4, Tirana
 Verified  Updated

FPM Tutto Mobili

Autostrada Tirane - Durres Km 5, Tirana
 Verified  Updated

Gazeta Celesi

Rruga E Kavajes, Condor Center, Kati Iii, Tirana
 Verified  Updated

Aladin

Rruga Zihni Sako, Prane Oxhakut, P. I Ri Ne Kryqezim, Tirana
 Verified  Updated

Medusa Caffe

Rruga Ibrahim Rugova, Kompleksi Green Park, Kulla 2, K. Viii, Ap. 31, Tirana
 Verified  Updated

MSA KONSTRUKSION

Tirana RING Center, "Karl Topia" Square, Tirana, Albania, Tirana
 Verified

MSC Albania

Rruga Teodor Keko, 500 m Nga Dogana, Tirana
 Verified  Updated

PSIKOTERAPI TIRANA

Rruga Myslym Shyri, P. 39, Shk. A/3, Mbrapa Vodafonit, Tirana
 Verified

Similiar Page for Your Business?

Make sure everyone can find your business online. Create your dedicated company page on AlbaniaYP - it's simply and easy!

List Your Business
BACK TO TOP