CENTRO EVOLUZIONE MODA (C.E.M)

5.0 1 Review
Verified
Listing
Company name
CENTRO EVOLUZIONE MODA (C.E.M)
Address
Rr. Pjeter Budi, Vila nr 1 (perballe cafe mulliri vjeter), Tirana, Albania
View Map
Phone Number
0692200622
Mobile phone
0692200622
Fax
04 2240 014
Working hours
Thursday: 08:00 - 15:00  See All
Establishment year 2003

Reviews

1 Review
5.0
 
Write a Review
5.0
Experience e shkelqyer
Kam qene studente ne kete shkolle,dhe jam super e kenaqur me cilesine e mesimdhenies dhe ndihmen e gatishmerine e stafit. Shkolla u sigurua te me mundesoje punesim qe pa mbaruar shkollen akoma. Ju faleminderit.

Questions & Answers

Have questions? Get answers from CENTRO EVOLUZIONE MODA (C.E.M) or AlbaniaYP.com users. Visitors haven’t asked any questions yet.

Company Details

Location map
Rr. Pjeter Budi, Vila nr 1 (perballe cafe mulliri vjeter), Tirana, Albania Get Directions
Description
Akademia Teknike - Centro Evolucione Moda është shkolla e parë e hapur ne Shqipëri, e cila funksionon që prej vitit 2003. Kjo shkollë ofron programe 1, 2 dhe 3 vjeçare si dhe kurse afat shkurtra formimi për Parukeri dhe Estetikë të njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkencës.dhe Ministria e punes dhe e ceshtjeve sociale.
Akademia C.E.M eshte shkolla qe ben diferencen.100% studente te punesuar
Working hours
Monday:08:00 - 15:00
Tuesday:08:00 - 15:00
Wednesday:08:00 - 15:00
Thursday:08:00 - 15:00
Friday:08:00 - 15:00
Saturday:close
Sunday:close

Verified Business

CENTRO EVOLUZIONE MODA (C.E.M) - company profile is confirmed by company owner / representative person / directory administrator.
Last update: January 2018 - View Status


Related Companies to CENTRO EVOLUZIONE MODA (C.E.M)


DORA E ARTE

Rruga e Elbasanit, Prane Ambasades Amerikane, Tirana

VELUR

Rruga Sami Frasheri, Qendra Tregtare Metropol, Tirana

ROYAL SALLON & SPA

Rruga George W. Bush, Kullat e Kuqe, K. Ii, Tirana

VIVIA

Bulevardi Deshmoret e Kombit, Twin Towers, Kulla 2, K. 0, Tirana

ANGELS MARSELA

Bulevardi Gjergj Fishta, P. 9-katesh, Shk. 1, Prane Bar Trendafili i Bardhe, Tirana

ARZU BERÇEM ESTETIKE

Rruga Him Kolli, Perballe Me Tregun E Fshatareve, Tirana

ARZU ESTETIKE

Rruga Him Kolli, Prapa Big Market, Tirana

AURA

Rruga Themistokli Germenji, Prapa Tvsh, Tirana

Similiar Page for Your Business?

Make sure everyone can find your business online. Create your dedicated company page on AlbaniaYP.com - it's simply and easy!

List Your Business
BACK TO TOP