Novus Marketing and Advertising - Tirana

Verified
Listing
Company name
Novus Marketing and Advertising
Address
Rruga "Andon Zako Çajupi", Tirana, Albania
View Map
Phone Number
+355 69 80 80 026
Working Hours
Saturday: Closed  See All
Establishment year 2018
Employees 16-25

Reviews

0 Reviews
0.0
 
Write a Review
This company has no reviews. Be the first to share your experiences!

Questions & Answers

Have questions? Get answers from Novus Marketing and Advertising or AlbaniaYP users. Visitors haven’t asked any questions yet.

Company Details

Location map
Rruga "Andon Zako Çajupi", Tirana, Albania Get Directions
Description
Novus Marketing and Advertising ofron një gamë të larmishme dhe të plotë shërbimesh në fushën e reklamave indoor & outdoor.
Përmes produkteve reklamuese të prodhuara nga Novus, ofrojmë diferencën përmes materialeve cilësore dhe vëmendjes ndaj detajeve. Ne mundësojmë standart të lartë profesionalizmi në çdo punim sepse i dedikohemi çdo projekti për t’u realizuar sipas kërkesave të klientit. Ne përpiqemi të japim origjinalitet në ide dhe zgjidhje efiçente teknike përmes inxhinierëve, graphic designer, etj.
Novus disponon një staf me eksperiencë të gjatë në fushën e prodhimit të reklamave indoor dhe outdoor duke bërë që çdo punim i realizuar nga ne të mbarti një garanci për jetëgjatësinë e tyre.

Novus ofron pordukte si:
- Punime 3D
o Punim me alucobond
o Punim me Plexiglas
o Germa 3D me/pa ndricim
o Forma 3D me/pa ndricim

- Tabela Reklamuese
o Tabela me çarje (frezim)
o Tabela me ndriçim të fshehtë
o Tabela pa ndriçim

- Punime me Led
o Neon Led
o Led Tubolar

- Printime
o Adeziv standart
o Adeziv rrjetë
o Adeziv akull
o Banner
o Letër murale
o Kanavac

- Veshje Fasadash
o Veshje fasade me Adeziv
o Veshje fasade me Alucobond

- Sinjalistikë
o E brendshme
o E jashtme

- Reklama të tjera
o Stenda Promocioni
o Billboard
o City Light
o Totem
o Projekte të personalizuara

- Projekte të ndryshme
o Zbatim projekti
o Karburante
o Stacione autobusi
o Skenografi
o Konstruksione Metalike
o Brandim total
o Led Wall – Ndriçim skenografik
Working Hours
WeekdayTime
Monday:08:30-17:00
Tuesday:08:30-17:00
Wednesday:08:30-17:00
Thursday:08:30-17:00
Friday:08:30-17:00
Saturday:Closed
Sunday:Closed
Products & Services
Germa 3D me sfond pecikllazi
- Germa 3D me sfond pecikllazi - Printim korniz ne banner - Adeziv i printuar
Germa 3D me sfond plexiglas
- Germa 3D me sfond plexiglas - Formë gjeometrike me plexiglas - Printim korniz ne banner - Adeziv i printuar
Germa 3D me sfond plexiglas
- Germa 3D me sfond plexiglas - Formë gjeometrike me plexiglas - Printim korniz ne banner - Adeziv i printuar

Verified Business

Novus Marketing and Advertising - company profile is confirmed by company owner / representative person / directory administrator.
Last update: July 2021 - View Status

Frequently Asked Questions for Novus Marketing and Advertising

What is Novus Marketing and Advertising’s phone number?
Novus Marketing and Advertising’s phone number is: +355 69 80 80 026
What is Novus Marketing and Advertising’s official website?
Novus Marketing and Advertising’s official website is http://www.novus.al
Where is Novus Marketing and Advertising’s headquarters?
Novus Marketing and Advertising’s headquarters are in Rruga "Andon Zako Çajupi", Tirana, Albania
What is location map of Novus Marketing and Advertising
To see Novus Marketing and Advertising’s location map click here View MapRelated Companies to Novus Marketing and Advertising


Algan

Rruga Emil Lengrand, Tirana
 Verified  Updated

Tirana Real Estate

Rruga Sami Frasheri, prane Selise Qendrore te LSI, Tirana
 Verified+8  Years with us
5.0
1 Review

Mares Reklama shpk

Blloku i Magazinave(prane ish-Frigoriferi), Rruga “Zenel Bastari, Tirana
 Verified

AiM Advisory

Rr.Ismail Qemali Nr 29/1, Ap 3 Tirane, Albania, Tirana
 Verified+3  Years with us

Media Graph

Rruga Sulejman Delvina, Prane Stadiumit Dinamo, Nr. 12, Tirana
 Verified  Updated

Alb Design

Rruga Cerciz Topulli, Nr. 17, Autostrada Tirane - Durres Km 5, Tirana
 Verified  Updated

MerrJep.al

Rr. "Barrikadave", 9-Katëshet, Godina 2, Hyrja 1, Apartamenti 12, 1001 Tiranë , Tirana
 Verified

Similiar Page for Your Business?

Make sure everyone can find your business online. Create your dedicated company page on AlbaniaYP - it's simply and easy!

List Your Business
BACK TO TOP