Best Schools in Albania

Looking for Best Schools in Albania? Find the list of Top Best Schools in Albania on our business directory. Best Schools near me.
Looking for Best Schools in Albania? Find the list of Top Best Schools in Albania on our business directory. Best Schools near me.
We found 201 companies

Kolegji Don Bosko

Rruga Don Bosko, Nr. 42/2, Tirana
Gjon Bosko lindi më 16 gusht 1815 në Beki të Kastelnuovo d’Asti (sot Kastelnuovo Don Bosko). Familja e tij i përkiste një shtrese të varfër fshatarësh. Mbeti jetim nga babai Francesko, kur ishte vetëm...
 Verified  Updated
1

Kolegji I Vajzave Albanian Qatar College

Rruga Eshref Frasheri, Kompleksi Don Bosko, Perballe Vizion +, Tirana
Të hapim dyert e jetës drejt së ardhmes !
 Verified  Updated
2

Qendra Goethe

Rruga e Dibres, Tek 9-kateshet, P.12 Katesh, Tirana
Offizielle Seite Goethe-Zentrum Tirana, Kooperationspartner des Goethe-Instituts.
 Verified  Updated
3

Shkolla Jo-publike Top School

Rruga De Rada, Lagj. 1, Ish Klubi i Oficereve, Durres
Top School hapi dyert në vitin 2013, si shkollë e mesme e lartë, nga dëshira e një grupi arsimtarësh me eksperiencë shumëvjeçare e të njohur në qytetin e Durrësit, për të ofruar një alternativë më të ...
 Verified  Updated
4

Hafiz Ali Podgorica

Shkozet, Lagj. 14, Afer Kolegjit Turgut Ozal, Durres
Në shkollëm tonë do të gjeni: · Arsim 9-vjecar, klasa 1-9. · Arsim të mesëm për, klasa 10-12. · Ambiente komode me kushte bashkëkohore. · Mjedise sportive dhe clodhëse. · Arsimim dhe edukim i përkusht...
 Verified  Updated
5

Hellenic Unique Hair Academy

Bulevardi Gjergj Fishta, Ndermjet Gjykates Dhe Ish Expozites, Kulla Nr. 2, Tirana
Hellenic Unique Hair Academy me mbi 35 vite pervoje ne Greqi duke shenuar 10 vite ne Shqiperi nxjerr nje tjeter brez te suksesshem studentesh duke i bere ate ata jo vetem studentet tane por edhe profe...
 Verified  Updated
6

Shtëpia E Fëmijëve Zyber Hallulli / Orphanage Zyber Hallulli

Rruga e Elbasanit, Përballë Ambasadës Amerikane, Tirana
 Verified  Updated
7

AKADEMIA E FILMIT DHE MULTIMEDIAS MARUBI (AFMM)

Rruga Aleksander Moisiu, Nr. 78, Kinostudio, Kodi Postar 1005, Tirana

VIKTOR HYGO

Rruga 3 Vellezerit e Kondi, Prane Vilave Gjermane, Tirana

INSTITUTI I MODES BURGO ALBANIA

Rruga Myslym Shyri, Te Gjykata e Larte, Tirana

KOLEGJET TURKE

Drejtoria e Pergjithshme, Rruga Pavarsia, Autostrada Tirane – Durres, Km. 1, Kashar, - Durres Km 1, Tirana

WILSON

Parku Kombetar i Liqenit Artificial, Tirana

AFRODITE

Rruga Teodor Keko, Unaza E Re, Tirana

ARISTOTELI

Rruga Shyqyri Ishmi, Vila 22, Tirana

AULONA

Bulevardi Ismail Qemali, Perballe Stadiumit Flamurtari, Vlore

BEAUTIFUL MIRA

Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana

BS PALAIS

Rruga Reshit Collaku, Nr.36, Ap.8, Tirana

BUKURIA SHQIPTARE BELI

Rruga Durresit, P. 102 Nr.35, Tirana

COIFFURE KLODIA

Bulevardi Gjergj Fishta, Prane Gjykates, Kulla.2, K.ii, Tirana

EKONOMISTI

Rruga Thanas Ziko, Nr. 37, Tirana

EUREKA

Rruga Artan Lenja, Vila 9, Tek 21 Dhjetori 50m Mbrapa Fakultetit Te Inxhinierise Se Ndertimit, Tirana

FAIK KONICA

Rruga Myslym Shyri, (20 m Para Karburant Alpet), Tirana

FLABINA

Rruga Frosina Plaku, Godina e Klubit Sportiv Dinamo, Tirana

FRAMESI AKADEMI

Rruga Andon Zako Cajupi, K. Ii, Pallati i Conadit, Nd. 3, H. 11, Tirana

FRYME DASHURIE

Rruga Taulantia, Lagj 1, Durres

HASAN VOGLI

Rruga Haxhi Hysen Daliu, Tirana

KOLEGJI PROFESIONAL PRIVAT NEW GENERATION

Rruga Saraceve, P. 11 Katesh, Tek Selvia, Tirana
123...7
201 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business

Do you like this list?
Share the link with others:

BACK TO TOP