Best Hotels in Albania

Looking for Best Hotels in Albania? Find the list of Top Best Hotels in Albania on our business directory. Best Hotels near me.
Looking for Best Hotels in Albania? Find the list of Top Best Hotels in Albania on our business directory. Best Hotels near me.
We found 877 companies

Hotel "Kombinat"

Rruga "Llazi Miho", njesia bashkiake nr. 6, hyrja 7, prane postes, Tirana
The hotel is located in Kombinat, near Tirana. It offers prices 15 Euro single room, 25 Euro double room (breakfast optional). Free parking space, at the last bus station Kombinat, near the post offic...
 Verified+7  Years with us
1

SIGAL A.D, AGJENCI DOGANORE NE SHQIPERI / CUSTOMS AGENCIES IN ALBANIA

Vore - Fushe Kruje, Km 2, Dega E Doganes, Tirana
Agjencia Doganore SIGAL-AD është themeluar në vitin 2006, me një staf të dedikuar dhe profesional. Falë një eksperience shumëvjeçare, SIGAL-AD ofron asistencë të personalizuar për çdo subjekt tregtar,...
 Verified
2

IKEA

Rruga Rexhep Hamit Demi, Tek Qyteti Studenti, Tirana
Situated in Tirana and with Skanderbeg Square reachable within 3.7 km, Ikea Hotel features concierge services, allergy-free rooms, a shared lounge, free WiFi and a garden. This 2-star hotel offers an ...
 Verified  Updated
3

Vila Rapa Nui

Radhime, Vlore
Apartamente: dhome ,guzhine, banjo me te gjtha komoditetet.Ajer i kondicionuar, frigorifer,tv dhe ambient ngrenie ne lulishten e viles, te vecante per secilin apartament.Largesia nga bregu i detit esh...
 Verified  Updated
4

Chateau Rexhekri

Fshati Surrel Dajt, Tirana
 Verified  Updated
5

Eldon Park

Kryqezimi I Rrugeve Lushnje - Fier - Berat, Lushnje
 Verified  Updated
6

Brumar

Rruga Pavaresia, Shkembi I Kavajes, Durres
 Verified  Updated
7

3 Fratelli

Spille, Kavaje
Ambiente accogliente, ottimo per le famiglie, per le coppie e per i giovani che amano la tranquillit
 Verified  Updated

ALBION PROPERTY EU

ALBANIA, Tirana
Në një treg të pasurive të paluajtshme në Shqiperi, të duhet nje ekspert pronash qe mbron interesat tuaja.Ne ju ofrojmë standartin më të lartë të shërbimit me njohuritë profesionale për t'ju ndihmuar ...
 Verified  Updated

MILLENNIUM

Rruga Murat Toptani, Nr. 25, Perballe Kinema Millennium, Tirana
8

ELYSEE

Rruga Themistokli Germenji, Nr.2/173, Tirana

GRAND EUROPA

Rruga Studenti, Sheshi 2 Prilli, Shkoder

PARTNER

Rruga Pelivan Leskaj, Kp. 9400, Vlore

ALBANIA HOLIDAYS

Rruga Sami Frasheri, P.20, Shk.1, Ap.8, Tirana

ALBATRIP

Rruga Kavajes, Condor Center, K. Iii, Tirana

DAJTI EXPRESS

Stacioni I Poshtem I Teleferikut, Linze, Kp. 1001, Tirana

DOLCE VITA

1 Km Nga Shkembi I Kavajes, Durres

DRERI

Rruga Gjeneral Nikols, Prane Fakultetit Gjeologji Miniera, Nd. 24, H.1, Tirana

ERMIRI PALACE

Shengjin, Rruga Shengjin Kune

EUROPA

Rruga Myslym Shyri, Pas Gjykates Se Larte, Tirana

FREDDY'S HOSTEL

Rruga Bardhok Biba, P.75, Shk.1, Tirana

GOLD KORCA

Rruga Kico Golniku, Nr. 5, Korce

GRAND

Lagjia 28 Nentori, Ne Hyrje Te Qytetit, Elbasan

HOTEL AIRPORT TIRANA

Përballë Aeroportit Nënë Tereza, Tirana

KOMPLEKSI ARGENTI

Bulevardi Mehmet Pashe Plaku, Lugu Cezma, Shkoder

PALMA

Rruga Sami Frasheri.nr 2, Tirana

PALMA

Bulevardi Republika, Perballe Lagjes Mangalem, Godina .01, Rajoni. 2, Berat
123...30
877 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business

Do you like this list?
Share the link with others:

BACK TO TOP