The List of Interior Design Companies in Albania

Discover the Top Interior Design Companies in Albania Near Me. Read Reviews and Share your Experience by Leaving a Review
We found 32 companies

Aluflor Construction Group

Bulevardi Deshmoret e Kombit, Kullat Binjake, Kulla 2, Kati Xii, Tirana
Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote te...
 Verified
1

FMT Group

Autostrada Tirane - Durres Km 2, Kashar, Ngjitur Me Bmw, Tirana
Located in the industrial area of Albania , with a surface of 10,000m2, this building has the capacity of increasing production day by day. Our products and services operate not only in Balkan countri...
 Verified
2

Top Line

Bulevardi Bajram Curri, Tek Brryli, 150 m Para Maternitetit Te Ri, P. 296, Tirana
"TOP LINE" shpk është një nga të parat kompani private shqiptaro-italiane që merret me import-export dhe tregtim-montim të mobiljeve të gatshme.
 Verified
3

Saint Gobain Albania

Tirane, Vore
Saint Gobain Albania provides its customers with the renowned Weber brand, featuring a variety of products including decorative plaster, adhesive for facades, facade accessories, primer-based paints, ...
4

Billa Ltd

Ish-nb Serat, Vlore
PRECIOUS marble, granite and stone. Chimneys, bench kitchen, etc..
 Verified

HERVE LOISELET INTERIOR DESIGN

Rruga Milto Tutulani, Nr. 6, K. Ii, Ap. 5, Tirana

TELECOM ALBANIA SH.P.K

Sheshi Skenderbej, Pallati Kulturor, K.3, Tirana

STILE ARREDO

Rruga Reshit Petrela, Prane Arkives Se Shtetit, Tirana

B & T

Rruga e Elbasanit Etc, K. Iii, Tirana

DERBI-E

Rruga Tafaj, Vila 26 Tek Selvia, Tirana

PAS+P

Rruga Kodra e Diellit, Nga Ana e Kopshtit Botanik, Tirana

AD LUXUARY DESIGN

Autostrada Tirane - Durres Km 3, Tirana

ARCDES ARCHITECTURE

Rruga Kavajes, Condor Center, K. v, Tirana

ARKITEKT-IM

Rruga Reshit Collaku, Ngjitur Me Sky Hotel 2, Tirana

ARKITEKTURE A & 2E

Rruga Bardhyl, Prane Raiffeisen Bank, Tirana

ARPORADECI (ARJAN S. GUSHO)

Rruga Sitki Cico, P.12/i, Shk. 2, Ap.4, Kp. 1005, Tirana

BILALI SH.P.K

Rruga Qemal Stafa, P. 47. Shk. 1, Prane Shkolles Fan Noli, Tirana
12
32 companies
Filter by City
 • Tirana29
 • Durres
  0
 • Vlore1
 • Elbasan
  0
 • Shkoder
  0
 • Korce
  0
 • Fier
  0
 • Kamez
  0
 • Berat
  0
 • Lushnje
  0
Related Categories