Best Jewellery Companies in Albania

Looking for Best Jewellery in Albania? Find the list of Top Best Jewellery Companies in Albania on our business directory. Best Jewellery Companies near me.
Looking for Best Jewellery in Albania? Find the list of Top Best Jewellery Companies in Albania on our business directory. Best Jewellery Companies near me.
We found 166 companies

Cliche - Cool Accessories

Rruga Abdyl Frasheri, Te Libri Universitar, Tirana
Bijoux, Aksesore mode e canta
 Verified  Updated
1

Altinbas

Rruga Tirane - Elbasan, Teg, Tirana
ALTINBAŞ HOLDING, e cila u themelua në Gaziantep në vitin 1975 dhe ka arritur një rritje të madhe me punën e saj të suksesshme dhe sistematike. • Në industrinë e bizhuterive me markat "Altınbaş Jewell...
 Verified  Updated

Parfois

Rruga Elbasanit, Teg Te Ish -kartodromi, Tirana
PARFOIS is a Portuguese fashion and accessories brand created in 1994 by Manuela Medeiros, whose dream was to make exceptional fashion accessories that where accessible to all women. 25 years later, t...
 Verified  Updated

PIRRO

Rruga Gjin Bue Shpata, P. 5 / 1, Tirana

BRACE

Lgj 2, Lefter Talo, Sarande

BY BEST COMPANY SWAROVSKI

Rruga Sami Frasheri, Qendra Metropol, Tirana

EUROGOLD

Rruga Ismail Qemali, P.7, Shk.1, Tirana

AKSL JEWELRY

Rruga Ibrahim Rugova, Pallatet "shallvare", Tirana

BRILANT

Bulevardi 18 Shtatori, Rruga Tregut, Gjirokaster

GLAMOUR

Bulevardi Bajram Curri, Tek Etc, K. Ii, Tirana

JUNGHANS

Rruga Myslym Shyri, Nd. 71, H. 13, Tirana

KASTRATI JEWELERY

Rruga Abdyl Frasheri, Ngjitur Me Librin Universitar, Tirana

MARS

Rruga Durresit, Sheshi Paris, Nd. 7, H. 7, Prane Ish Kafe Flora, Tirana

MONDI

Rruga Ferit Xhajko, Perballe Tregut Te Lire, Prane Procredit Bank, Tirana

OLI TANA

Rruga E Barrikadave, Ngjitur Me Shkollen Lidhja E Prizrenit, Tirana

PANDORA ART OF THE JEWELLERY

Rruga Barrikadave, Prane Stacionit Te Trenit, Tirana

PREMIUM WATCHES & JEWELLERY

Bulevardi Bajram Curri, Etc, K. Ii, Tirana

TUFINA ORA & SERVIS

Rruga Hoxha Tahsim, Nr. Perballe Farmacise Nr. 5, Tirana

AGIS

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana

ALDO

Rruga 3 Deshmoret, P. Jera, Tirana

ALTINI

Rruga e Barrikadave, Nr.118, Tirana

CENI

Rruga Durresit, Nd.7, H.19, Kodi Postar 1001, Tirana

CLICHE - COOL ACCESSORIES (2)

Autostrada Tirane - Durres Km 6, Qtu, Tirana

CLICHE - COOL ACCESSORIES (3)

Rruga Myslym Shyri, Kulla Nr.1, 100 M Poshte Adidasit, Tirana

DARLI

Rruga George W. Bush, Njesia Nr. 8, Tirana

DENI

Rruga E Durresit, Perballe Ish-gjykates, P.124, Tirana

DUE CUORI

Rruga Anastas Durrsaku, Durres

ERKAN

Rruga E Barrikadave, Ish Kinema 17 Nentori, Tek Galeria, Tirana

FANE'S

Km 12 Autostrada Tirane-durres, Qendra Tregtare City Park, Tirana
123...6
166 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business

Do you like this list?
Share the link with others:

BACK TO TOP