Companies in Tirana, Albania

Looking for Companies in Tirana? Here you will find 16624 companies in Tirana, Albania. For more results, browse business categories or keywords.
Looking for Companies in Tirana? Here you will find 16624 companies in Tirana, Albania. For more results, browse business categories or keywords.
We found 16,624 companies

Algan

Rruga Emil Lengrand, Tirana
Mobileri Algan has been specialized for many years in the construction, assembly and repair of furniture and equipment of all types and for all uses. We make custom furniture and any other kind of woo...
 Verified  Updated
1

Logical Albania

rr. tish daija, kompleksi haxhiu shkalla 6 | kati 6 | ap. 32 1019 | tiranë, shqipëri, Tirana
Logical is a software house for businesses. We offer business solutions since October 2012 and today we have over 900 customers, operating in over 2500 sales points in Albania, Kosovo, Northern Macedo...
 Verified  Updated
2

Tirana Real Estate

Rruga Sami Frasheri, prane Selise Qendrore te LSI, Tirana
Integrity, honesty and knowledge that you could trust. Tirana Real Estate works with professionalism in the field of real estate services. Given that engineers operating in construction, real estate a...
 Verified+7  Years with us
3

Mares Reklama shpk

Blloku i Magazinave(prane ish-Frigoriferi), Rruga “Zenel Bastari, Tirana
Mares Reklama shpk has nearly 30 years of experience in the display advertising materials sales in the Albanian market. We are official distributors of Orafol, Siser, Forever ots, Unisign etc . At Mar...
 Verified
4

Punime Varresh Eno

Taxhedin Baholli, Varrezat e Sharres, Tirane, Tirana
Tombstone work ( Punime Varresh ) - Quivuresh (Memorials) Eno We have 28 years of experience in processing marble and granite. Thanks to this experience that we have, we have built a relationship of t...
 Verified  Updated
5

CENTRO EVOLUZIONE MODA (C.E.M)

Rr. Pjeter Budi, Vila nr 1 (perballe cafe mulliri vjeter), Tirana
Akademia Teknike - Centro Evolucione Moda është shkolla e parë e hapur ne Shqipëri, e cila funksionon që prej vitit 2003. Kjo shkollë ofron programe 1, 2 dhe 3 vjeçare si dhe kurse afat shkurtra formi...
 Verified
6

Hotel "Kombinat"

Rruga "Llazi Miho", njesia bashkiake nr. 6, hyrja 7, prane postes, Tirana
The hotel is located in Kombinat, near Tirana. It offers prices 15 Euro single room, 25 Euro double room (breakfast optional). Free parking space, at the last bus station Kombinat, near the post offic...
 Verified+6  Years with us
7

ILMA-RB profesional cosmetics

Rr.Budi 1 , p.klasik konstruksion,ngjitur me restorant Floga, Tirana
Distributor of proffesional products for hair,nails, body, depilation, microblading,keratins ,make up ,pedicure etc. Most of our products are made in USA,ITALY,GERMANY,KOREA,RUSSIA etc. Our BRANDS are...
 Verified
8

La Mozzarella Pizzeria Tirana

rruga reshit petrela, Tirana
La Mozzarella Pizzeria Tirana is one of the main important pizza restauarnts in the city center . Delivery , take away or seats available . Events available for birthdays or special event with friends...
 Verified  Updated
9

Greenterprise Media

Rruga "Eduard Mano", Tirana
We are a Media Production company, specialized in virtual tours , video & audio productions, aerial photography, VR photo & video 360º. We offer marketing services such as : web designing, digital mar...
 Verified
10

Klinika Dentare''Elida Fejzo''

Rr.Budi, Pall. Lim-Em, Kati II, Tirana
 Verified+7  Years with us
11

Studio Ligjore Primis

Toptani Plaza, Shëtitorja Murat Toptani Gjergji Center kati 6 Tirana 1001, Tirana
Primis is founded by Att. Ilir Qafa, Att. Elton beqiraj dhe Arc. Arkond Canaj and is focused on providing professional services and counseling in the field of law, taxation and accounting, marketing, ...
 Verified
12

INOVA

Bulevardi Gjergj Fishta, Tirana
We are passionate about improving people’s lives through technology. Our product and engineering teams have consistently worked with Fortune 500 companies and built more than 130+ products in United S...
 Verified
13

PRIVE Luxury Menswear

Rruga Brigada e VIII, Tiranë 1019, Tirana
Duke përzgjedhur vetëm markat më të mira per meshkuj dhe më cilësore. Alexander McQueen, Balmain, Empoio Armani, Billionaire Couture, Corneliani, Dolce Gabbana, Dsquared, Etro, Fendi, Philipp Plein, J...
 Verified
14

AiM Advisory

Rr.Ismail Qemali Nr 29/1, Ap 3 Tirane, Albania, Tirana
AiM Advisory ltd is one stop business shop which provides expertise in Finance, Tax and Business Planning. At Aim Advisory we believe that in every organization, in every operation, or market segment ...
 Verified
15

IRENT

RRUGA E DURRESIT, NR 79, Tirana
iRent is the leader of low cost car rentals in Albania and offers friendly customer service at the cheapest prices. Book your car in Albania at www.irent.al
 Verified+6  Years with us
16

Iris Cosmetic

Autostrada Tirane-durres Km 1, Pranë Vodafone, Tirana
IRIS COSMETIC sh.pk has been in the market since 1992 and continues to be the leader in the Albanian market. IRIS COSMETIC is the leading distributor for a large number of well-known brands in Europe ...
 Verified  Updated
17

Panele Besi Shpk

Rr Artan Lenja, Tirana
Panele Besi shpk is one of the leading solar companies in Albania in project development, mounting and installing commercial and household PV plants. We are convinced that the clean energy is the righ...
 Verified
18

Psikologu Online

Rruga Dritan Hoxha, Zogu Zi, Tiranë, Tirana
Psikologu Online is a platform with an opportunity to communicate with a mental health professional over the phone or computer. Common tools used include text messaging (chat/live chat), calls, and vi...
 Verified
20

Web:in Development House

Rr. Haxhi H. Dalliu 7, Tiranë, Tirana
We offer graphic design, web development, mobile applications, management systems and digital marketing, all in one place. We started more than 7 years ago, by three tech passionate friends with the d...
 Verified
21

Ajeets Albania

Tirana, Albania, Tirana
Ajeets Consultants is Albania's leading recruitment services provider since 1991. Ajeets Group provides unique value to clients and candidates through a comprehensive suite of innovative solutions whi...
 Verified+5  Years with us  Updated
22

Albanian Qatar Center

Sheshi Karl Topia, P.127, K. Ii, Zogu I Zi, Kp. 1723, Tirana
Qatar Center has its beginnings in 1995 and today after 24 years is one of the most prestigious centers in the country. QC offers courses in foreign languages, computer and training in various fields....
 Verified  Updated
23

Albanian Cargo Service (ACS)

Rruga Dritan Hoxha, Pallatet Hawai, kulla II, kati i pare, Tirana
International air, sea and land freight transportation (Cargo), including customs clearance, storage and packaging. Export-Import of general and industrial goods such as Valuable cargo, Perishable, Da...
 Verified  Updated
24

Ambasada Spanjolle / Spanish Embassy

Rruga Skenderbej, Nr. 43, Tirana
Representación Diplomática del Reino de España en Albania
 Verified  Updated
25

Herbal Line Albania

Rr. Barrikadave, pranë Aleanca Franceze, Tirana
HERBAL LINE ALBANIA - SHËNDETI DHE BUKURIA JUAJ PËRMES NATYRËS! Ne jemi Herbal Line Albania. Misioni ynë është shëndeti dhe bukuria juaj përmes natyrës, sepse asgjë nuk mund t’ju kurojë dhe t’ju bëjë ...
 Verified  Updated
26

Illyria GeoTechnologies Shpk

Rruga Robert Shvarc, Ndertesa 8, Kati 4, Ap 23, Tirana
Illyria GeoTechnologies Shpk (IGT) prej vitit 2008 solli për herë të parë në Shqipëri sistemin GPS të Monitorimit dhe Menaxhmit të Mjeteve Motorike. IGT është kompani që ofron zgjidhje për menaxhimin ...
 Verified
27

ITE Albania Ltd

Rruga e Durresit, Tirana
ITE Albania Ltd. is established in 2017. We offer services .AL Domain Registration, Web Hosting, Web Development & Web Design in Albania and all over the world.
 Verified
28

Kia Motors – Artinel 95 Sh.p.k

Vore, 1032, Tirana
Me akvitet prej më shumë se 30 vitesh në fushën automobiliske, “Artinel95” sh.p.k. është kompania e parë distributore zyrtare në Shqipëri e një marke prodhuese automjetesh dhe aktualisht distributor z...
 Verified  Updated
29

Novus Marketing and Advertising

Rruga "Andon Zako Çajupi", Tirana
Novus Marketing and Advertising ofron një gamë të larmishme dhe të plotë shërbimesh në fushën e reklamave indoor & outdoor. Përmes produkteve reklamuese të prodhuara nga Novus, ofrojmë diferencën përm...
 Verified
30
123...555
16,624 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business

Do you like this list?
Share the link with others:

BACK TO TOP