The List of Opticians in Albania

Looking for the Best Opticians in Albania? Find the List of the. Top Opticians in Albania, Opticians Near Me.
We found 52 companies

Optika Italoptik

Rruga e Dibres, Nr 271 Prane Selvise, Tirana
Opened in 1994, Italoptik is the first private optical shop in Albania, offering exclusive eyewear, eyeglasses and sunglasses from the best brands in the world. It is the favorite Optical Shop of Alba...
 Verified
1

Optika Kristal

Rruga Dibres, Nd.10, H.3, Tek 9 - Kateshet, Tirana
 Verified
2

OPTIKA ALUSHANI

Rruga Kavajes, Kryqëzimi 21 Dhjetori, Pranë Poliklinikës Nr 9, P.207, Sh. 3, Tirana
PER TE KURUAR SA ME MIRE SHIKIMIN TONE DHE SYRIN DHE SIDOMOS NE KOHEN E PERDORIMIT TE PERDITSHEM TE MEJTEVE ELEKTRONIKE SI CELLULARE DHE KOMPJUTER ESHTE SHUME E RENDESISHME TE NDJEKIM VIZITA TE RREGUL...
 Verified
3

OPTIKA ITALIA

Rruga Sami Frasheri, Perballe Juvenilias, Tirana
 Verified

GENOVA

Rruga Myslym Shyri, P. 9/1, Prane Bkt, 100 m Nga Unaza, Tirana

ROMA

Rruga Hoxha Tahsim, Nr. 103, Pranë Farmacisë Nr. 5, Tirana

PARMA

Rruga Sami Frasheri, Përballë Bankës Procredit, Tirana

RAFTI

Rruga Liqeni i Thate, Prane Kopshtit Zoologjik, Tirana

BELLA VISTA

Bulevardi Gjergj Fishta, Kulla 3, Tirana

EUROPTIK

Rruga Qemal Stafa, Nd. 7, H. 22, Ap. 13, Perballe Prokurorise Se Pergjithshme, Tirana

MAX OPTIKA

Autostrada Tirane - Durres Km 6, Tirana

MIRAZH

Rruga e Kavajes, P. Orion, Tirana

OPTIKA 1

Rruga Kavajes Nr. 95, Perballe Me Xhamine, Tirana

OPTIKA ZEISS

Rruga Sami Frasheri, Ne Kryqezim Me Rrugen Pjeter Bogdani, Tirana

OTTICA BRUNA

Bulevardi Bajram Curri, Nr. 3, Tirana

PRIM

Rruga Bardhyl, Perballe Spitalit Infektiv 50m Siper Alpet, Tirana

STANDARD

Rruga Siri Kodra, Nr.11, Tirana

TOP OPTIK

Rruga e Elbasanit, Prane Ures Se Madhe, Tirana

VISION

Rruga Jeronim De Rada, Kulla Ii, K.2, Tirana
123
52 companies
Filter by City
 • Tirana51
 • Durres
  0
 • Vlore
  0
 • Elbasan
  0
 • Shkoder
  0
 • Korce
  0
 • Fier
  0
 • Kamez
  0
 • Berat
  0
 • Lushnje
  0
Related Categories