Best Medical Equipment in Albania

Looking for Best Medical Equipment in Albania? Find the list of Top Best Medical Equipment in Albania on our business directory. Best Medical Equipment near me.
Looking for Best Medical Equipment in Albania? Find the list of Top Best Medical Equipment in Albania on our business directory. Best Medical Equipment near me.
We found 121 companies

Zanussi Raili Shpk

Shkozet, L.14 Shkozet Perballe Albtelekomit, Durres, Durres
We cooperate also with other leader companies like LF ITalia, Brema, Faema, Cimbali, Carpigiani, Saeco, Electrolux etc. We offer and guarantee all equipment’s repair whether there are furnished or not...
 Verified  Updated
1

Pegasus Ltd

Rruga Siri Kodra, Nr. 149, Ish Blloku I Magazinave, Tirana
Pegasus is a dynamic group of companies primarily operating in Scientific & Diagnostic Instruments, Medical Devices, Pharmaceutical and Laboratory Equipment & Supplies.
 Verified  Updated
2

Tur Cobo

Lgj. Kushtrimi, Ish Ntan, Vlore
Over 27 years of history in the production of doors "TUR COBO" is one of the Albanian leaders in the design, construction and sale of interior doors. From classic wooden doors to the most contemporary...
 Verified  Updated
3

Brianza Dent

Lgj. Kastrioti, Nd. Ne Krahe Te Bashkise, Fushe Kruja
Per nje kujdes te sigurt dhe me metodat e fundit, ju ofrojme nje sherbim elitar prane Briazna Dent Fushëkrujë.
 Verified
4

Alba Stojku

Derven, Autostrada Fushe-kruje- Lezhe Km 3, Fushe Kruja
 Verified  Updated
5

Biolab Scientific Ltd.

3660 Midland Avenue, Suite 300, Elbasan
Biolab Scientific Limited is a renowned Canadian company, providing a wide range of sophisticated analytical and laboratory instruments including Autoclave, Freeze Dryer, Biological Safety Cabinet, Ce...
 Verified  Updated

Megapharm

Rruga Artan Lenja, Nr. 10/7, Tirana
Megapharm Ltd është një nga shpërndarësit kryesorë farmaceutikë shqiptarë. Ne jemi një kompani private e cila merret me importin dhe shpërndarjen e ilaçeve, kozmetikës dhe mallrave të klientëve të sek...
 Verified  Updated

Medicamenta

Autostrada Tirane - Durres Km 6, Rruga Dytesore Prane Poseidon, Kashar, Tirana
 Verified  Updated
6

LELI GROUP

Lagjia Kushtrimi, Rruga Dervish Hekali, Vlore

EUROFARMA T&Q TOLICA

Rruga Myslym Shyri, Nr. 102/1, Tirana

TOLIMO SHPK

Rruga Siri Kodra, Blloku I Magazinave, Tirana

KUK-ALBANIA SHPK

Autostrada Tirane - Durres Km 7, Kashar, Tirana

ANDREA ARREDO

Rruga E Dibres, Perballe Komisariatit Nr. 4, Tirana

ANI. CO

Bulevardi Blu, 200 M. Poshte Bashkise Kamez, Tirana

AVICENA

Rruga Mihal Grameno, Tirana

DAJTI- K SH.P.K

Rruga Mine Peza, Nr. 171 / 1. Prane Karburant Fredi, Tirana

DANA-B

Rruga 5 Maji, 100 M Poshte Nish Kimikes, Tirana

DEMA SFUNGJER

Autostrada Elbasan-metalurgji Km 4, Prane It Oil, Elbasan

ALGAPHARMA

Rruga Vllazen Huta, Nr. 79, Tirana

ALMEGIPHARMA

Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, P.10-b, Tirana

ANA FARM

Rruga Mihal Duri, Nr. 32, Tirana

ARLI PHARMA MEDICAL DEVICES

Rruga Grigor Gjirokastriti, Nd. 14, H. 4, Ap. 3, Ish Fusha E Aviacionit, Tirana

BFSH-FARMA

Rruga Dritan Hoxha, Prane Doganes, Tirana

DELTA PHARMA AL

Rruga Him Kolli, P. I Ri Nr. 25, H. 1, Tirana

ECOBI ALBANIA

Rruga Themistokli Germenji, Nr. 11, Tirana

FLORI FARMA

Bulevardi Zogu I, P. 56, Tirana

FUFARMA

Rruga Nikolla Zoraqi, Nd.19, H.1 Kp. 100, Tirana

GERAAL SH.P.K

Sheshi Karl Topia, P. 127, Kulla 2, K. I, Tirana

HELVETICA PROFARM

Autostrada Tirane - Durres Km 7, Tirana
123...5
121 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business

Do you like this list?
Share the link with others:

BACK TO TOP