Best Restaurants in Albania

Looking for Best Restaurants in Albania? Find the list of Top Best Restaurants in Albania on our business directory. Best Restaurants near me.
Looking for Best Restaurants in Albania? Find the list of Top Best Restaurants in Albania on our business directory. Best Restaurants near me.
We found 2,689 companies

Tivari Law Firm

Lagja 2, rruga Sulejman Kadiu, Durres
 Verified
1

La Mozzarella Pizzeria Tirana

rruga reshit petrela, Tirana
La Mozzarella Pizzeria Tirana is one of the main important pizza restauarnts in the city center . Delivery , take away or seats available . Events available for birthdays or special event with friends...
 Verified  Updated
2

Gjiro Ana Maria

Rruga Konferenza E Pezes, Korce
Miresevini ne faqen zyrtare te Gjiro "Ana-Maria" 1 !
 Verified
4

Nacional Tetova

Durrës, Durres
We have been operating since 1 January 2000 and we are one of the founders of Albanian gastronomy, we are also a model of many restaurants here in Albania and everywhere in the Albanian territories we...
 Verified
5

Adrion Ltd

Rruga Naim Frasheri, Nr. 4, Tirana
The establishment of Adrion in 1994 was not a coincidence. It started as a necessity after a period of 50 years, when the foreign press and books were prohibited in Albania. Those that were born and r...
 Verified
6

FPM Tutto Mobili

Autostrada Tirane - Durres Km 5, Tirana
With over 20 years of innovation and experience in the furniture industry, FPMTuttomobili has become an industry leader as a manufacturer of quality furniture products. Tirana is the headquarters of m...
 Verified  Updated
7

Freskia

Rruga Lezhe - Rrile, Lezhe
Organizojme gezimet tuaja familiare :Martesa. Fejesa. Ditelindje. etj. ... Ju mirepresim....
 Verified  Updated
8

Gazeta Celesi

Rruga E Kavajes, Condor Center, Kati Iii, Tirana
Gazeta Çelësi, e para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri! Që nga botimi i saj i parë në vitin 1998, është “tregu” i parë duke u kthyer në mjetin më të rëndësishë...
 Verified
9

IL Paese

Peze, Peze e Madhe, Tek Shtepia e Konferences Se Pezes
Duam të përmbledhim me pak fjalë atë çka bëjmë, por fjalët që na vijnë në mendje janë të shumta. Duam t’ju flasim për historinë e shtëpisë, në të cilën ndodheni. Historinë e saj. Duam t’ju tregojmë pë...
 Verified
10

Tuttestetica

Rruga Nikolla Tupe, Nr. 2/2, Tirana
TUTTESTETICA Gjithcka per relaxin dhe bukurine tuaj
 Verified  Updated
11

VOLKSWAGEN

Autostrada Tirane-Durres Km, 7, Rruga Monun, Tirana
Porsche Albania eshte importuesi ekskluziv i VW ne Shqiperi. VW makina pasagjeresh dhe makina Tregta
 Verified
12

Aladin

Rruga Zihni Sako, Prane Oxhakut, P. I Ri Ne Kryqezim, Tirana
Ne jemi kompania e parë e shitjeve online në Shqipëri. Të krijuar në nëntor të 2011-ës, si pjesë e kompanisë Aladini Trade Partner me nipt M02311002E. Tashmë mbas 9 vjetësh eksperiencë vendosëm të kal...
 Verified  Updated
13

Daku Oil Shpk

Rruga Halil Hoxha, Tirana
DAKU OIL eshte nje kompani qe qe shet lendet e djegshme si:nafte,benzine,gaz dhe vaj.Jemi prane jush
 Verified  Updated
14

4 ELEMENTS CLUB

Rruga Naim Frasheri, Sarande
@4 Elements you will find the hottest girls with the hottest performances. Exclusively for you: Dances, Lap Dances, Privê, Strip, Seduction and much more..
 Verified
15

Medusa Caffe

Rruga Ibrahim Rugova, Kompleksi Green Park, Kulla 2, K. Viii, Ap. 31, Tirana
Medusa Caffé was born in the old town of Trieste, Italy. Mr. President. Ben De Pietri formed a team with the best Italian espresso-wine tasters headed by Mr. Alberto Pipan, one of Italy's leading Ital...
 Verified  Updated
16

Ola Fast

Komuna E Parisit, Rruga Skender Luarasi, Nr. 4 Prane Kompleksit Dinamo, Tirana
Stafi i Ola Fast me 15 vjet eksperience ne Greqi ju garanton cilesi dhe sherbim korrekt.JU MIRPRESIM
 Verified
17

Pica Treni Hallall

Rruga Asim Vokshi, Te Stacioni i Trenit, Tirana
Ne kete faqe do te gjeni te gjitha sherbimet qe ofron piceria jone "Pica Treni"
 Verified
18

Tana Elektronik

Rruga Rinia, Elbasan
Synimi yne, te kenaqim klientelen me produktet tona cilesore, zeme Vendin e Pare per Elektronike ne Shqiperi, Eja edhe ti bashkohu me ne
 Verified  Updated
19

Trendafili Mistik

Laguna e Vainit, Lezhe
I ndodhur në brendësi të zonës së mbrojtur të Vainit, restoranti “Trëndafili Mistik”, i njohur më shumë si “Diella”, emri i zonjës sharmante e cila bashkë me bashkëshortit, kanë hapur restorantin në v...
 Verified
20

Trendafili Mistik Te Diella

Laguna E Vainit, Lezhe
I ndodhur në brendësi të zonës së mbrojtur të Vainit, restoranti “Trëndafili Mistik”, i njohur më shumë si “Diella”, emri i zonjës sharmante e cila bashkë me bashkëshortit, kanë hapur restorantin në v...
 Verified
21

Universiteti Fan S. Noli

Bulevardi Rilindasit, Perballe Parkut Rinia, Korce
Faqja zyrtare e Universitetit "Fan S. Noli", Korçë
 Verified  Updated
22

Wonderbites

Rr. Tish Daija, Komuna e Parisit, Kompleksi Kika 2, Tirana
When it comes to experiencing good food, great ambiance and upscale catering services, wonderbites is the place you are looking for. It is one of the most popular restaurants in Tirana, Albania that o...
 Verified  Updated

Amita

Autostrada Tirane - Durres Km 12, Perballe "city Park", Tirana
The Amita brand was born in 1983, opening the category of packaged juice in Greece. It is synonym of the juice category till nowadays, offering naturalness, pleasure, indulgence, to everyone at any ti...
 Verified  Updated

Blue Night

Rruga e Kavajes, Prane Pall Me Shigjeta, Ngjitur Me Shkollen Hoteleri Turizem, Tirana
 Verified  Updated
23

Pepsi

Autostrada Tirane - Durres Km 0, Rruga Dytesore, Kodi Postar 1001, Tirana
PepsiCo products are enjoyed by consumers more than one billion times a day in more than 200 countries and territories around the world. PepsiCo's product portfolio includes a wide range of enjoyable ...
 Verified

PSIKOTERAPI TIRANA

Rruga Myslym Shyri, P. 39, Shk. A/3, Mbrapa Vodafonit, Tirana
 Verified
24

Startek Shpk

Rruga Medar Shtylla, Tirana
Since first opening our doors , Startek Construction has earned a reputation of integrity, quality, service and attention to detail. Our growth from local builder into one of Tirana’s most respected, ...
 Verified  Updated

Vila Viktoria

Rruga Jul Variboba, Nr. 4/1, Prapa Piramides, Tirana
Mirepresim cdokend qe deshiron te ndaje me Vilen Victoria momentet e paharrueshme si dasma
 Verified  Updated

Big Pizza & Gjiro

Rruga Don Bosko, Tek Vizion Plus, Tirana
.Pizza .FastFood .Creperie -Sherbim i shpejt taxi
 Verified
25
123...90
2,689 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business

Do you like this list?
Share the link with others:

BACK TO TOP