Best Small Business in Albania

Looking for Best Small Business in Albania? Find the list of Top Best Small Business in Albania on our business directory. Best Small Business near me.
Looking for Best Small Business in Albania? Find the list of Top Best Small Business in Albania on our business directory. Best Small Business near me.
We found 112 companies

AiM Advisory

Rr.Ismail Qemali Nr 29/1, Ap 3 Tirane, Albania, Tirana
AiM Advisory ltd is one stop business shop which provides expertise in Finance, Tax and Business Planning. At Aim Advisory we believe that in every organization, in every operation, or market segment ...
 Verified
1

Blue Line Travel SH.P.K

Rruga Butrinti, Gd nr 3, Lagjia nr 1, Perballe Taksive, Sarande
Blue Line Travel LLC is a licensed travel agency in Albania, which was founded in June 2012 with headquarters in Saranda and activities throughout Albania and Balkan countries. 6 years of experience i...
 Verified+4  Years with us
2

Dyqani Taxi

George W Bush 1, Tirana
The biggest Ecommerce website in Albania . Buy clothes, shoes, accessories, home appliances, utensils, TV sets, computers, cassettes, smartphones, earphones, toys, bicycles, shaving machines, plates o...
 Verified+4  Years with us  Updated
3

Iliria 98

Rruga Kavajes, Perballe Ministrise Se Kultures Rinise Dhe Sporteve, Tirana
"ILIRIA'98" sh.p.k, ofron kurset më të mira në treg, dhe një shërbim të sigurt e të shpejtë pranë sporteleve të saj. Ofrimin e shërbimit me korrektësi dhe transparence të “Kembimit Valutor” për klient...
 Verified  Updated
4

BKT Agjencia Dogana Durres

Sheshi Trageteve Porti Detar, Durres
First branch of Banka Kombëtare Tregtare was established in Durrës on 29 November 1925, in the historical building where today’s BKT Durrës Branch is situated. This building actually represents the ol...
 Verified  Updated
5

Yldon Exchange

Rruga Qemal Stafa, Kompleksi Yldon Ne Unaze, Tirana
 Verified  Updated
6

SELECT FINANCE

Rruga Murat Terbaci, Vlore
Investisement immobilier, Management de projet et commercialisation.
 Verified

A.B.I EXCHANGE

Bulevardi Zogu I, Tek Zeri I Popullit, Tirana

AK - INVEST

Rruga Ded Gjo Luli, Nr. 2/3, Tek Piazza, Tirana

ALB-KREDIT

Rruga Ded Gjo Luli, Nr. 1/14, Tirana

ALBACREDITS SH.P.K

Rruga Bardhok Biba, P. Trema, Pas 15-kateshit, Tirana

ALBA FOREX

Rruga Abdyl Frasheri, Tek Wonderland, Tirana

AMA & AGI

Rruga Kristaq Rama, Durres

ARBA-01

Rruga E Elbasanit, Prane Alfa Bank, Tirana

EDLIR SHPK

Rruga Llazi Miho, P.1, Perballe Stacionit Te Autobuseve, Kombinat, Tirana

GALAKTIK TRAVEL

Rruga Pavaresia, Lgj. 13, Perballe Ish Frigoriferit, Durres

GLEI

Rruga Sulejman Pasha, Tirana

GS1 ALBANIA

Rruga E Barrikadave, Pallati Mbi Ish-kinema 17 Nentori, Tirana

MANUSHI SH.P.K

Bulevardi Zogu I, Te Qendra Veve, K. I, Tirana

MERIDIANA CHANGE

Rruga Ibrahim Rugova, Prane Sky Tower, Tirana

SERXHIO

Rruga Abdyl Frasheri, Perballe Librit Universitar, Tirana

V-FOREX

Rruga Deshmoret E 4 Shkurtit, Perball Eambasades Ruse, Tirana

ALB-FOREX

Rruga Ibrahim Rugova, Shk 7, Perballe Taiwanit, Poshte Geraldina Sposa, Tirana

EDI KRUTAJ

Bulevardi Bajram Curri, Perballe Ministrise Se Jashtme, Tirana

EUROMEGA 2010

Rruga E Kavajes, Perballe Raiffeissen Bank, Tirana

FLORI 2010

Rruga Mihal Duri, Mbrapa Ministrise Se Kultures, Tirana

GJERGJI 86

Rruga Kavajes, Prane 21 Dhjetorit, Tirana

JMS & D

Rruga E Elbasanit, Prane Postes Nr. 1, Tirana

JOARD

Rruga Ded Gjo Luli, Nr. 5, Tirana
123...4
112 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business

Do you like this list?
Share the link with others:

BACK TO TOP