Companies in Vlore, Albania

Looking for Companies in Vlore? Here you will find 575 companies in Vlore, Albania. For more results, browse business categories or keywords.
Looking for Companies in Vlore? Here you will find 575 companies in Vlore, Albania. For more results, browse business categories or keywords.
We found 575 companies

BLUE DENTAL

Rruga Hektor Shyti Vlore, Vlore
Our clinic is dedicated to providing the highest level of dental care that will help you attain and maintain exceptional oral health and a beautiful smile, all delivered in a friendly, welcoming envir...
 Verified
1

Digital Vlora

Rruga Rushit Gorishova, Vlore
Digital Vlora is a consulting project created to help Albanian companies, industrial, commercial and tourism, to promote their products and services on the web, with particular regard to the Italian m...
 Verified
2

Ruci Tours

Rruga Anita Bitri, Prane Hotel Sazanit, Vlore
Kompania RUCI TOURS është një biznes familjarë që u themelua në vitin 1992 dhe që atëherë vazhdon të jetë aktive në linjat ndërkombëtare të autobusëve që transportojnë çdo vit më shumë se 140,000 pasa...
 Verified  Updated
3

Tur Cobo

Lgj. Kushtrimi, Ish Ntan, Vlore
Over 27 years of history in the production of doors "TUR COBO" is one of the Albanian leaders in the design, construction and sale of interior doors. From classic wooden doors to the most contemporary...
 Verified  Updated
4

Liko & Kosta Tour

Rruga Mustafa Pash Vlora, Vlore
Mundesojme udhetimin e udhetareve ne linjen nga Tirana: -Selanik- Katerini- Larisa- Volos -Trikalla
 Verified  Updated
5

Vila Rapa Nui

Radhime, Vlore
Apartamente: dhome ,guzhine, banjo me te gjtha komoditetet.Ajer i kondicionuar, frigorifer,tv dhe ambient ngrenie ne lulishten e viles, te vecante per secilin apartament.Largesia nga bregu i detit esh...
 Verified  Updated
6

Serena Furniture

Lagjia Kushtrimi Perballe Ish Ntan-it, Vlore
 Verified  Updated
7

Hermes Lines

Rruga Sadik Zotaj, Perballe Stadiumit, Vlore
 Verified  Updated
8

Kopjo Celsi Vlore

Kulla Hanxhari Nr 2, Vlorë, vlore 9401, Vlore
 Verified  Updated
9

AED Color Sh.p.k

Rruga Nacionale Fier-vlore, Km. 17, Vlore
AED COLOR ju ofron: Ekskluzivitete të firmave me te njohura te materialeve te ndertimit: ISOMAT, VECHRO, DOW CORNING etj. Nje kompani e cila operon prej vitesh ne Shqiperi me përgjegjësi dhe cilesi, d...
 Verified  Updated

Billa Ltd

Ish-nb Serat, Vlore
PRECIOUS marble, granite and stone. Chimneys, bench kitchen, etc..
 Verified  Updated

Gerveni Travel

Porti Detar, Vlore
Agjensia Gerveni Travel eshte agjensia perfaqesuese e kompanise Ashpis managementne linjen Vlore-Brindisi-Vlore me tragetet Prince dhe Galaxy
 Verified  Updated

Alo Marjeta

Rruga Sulejman Delvina, Vlore
Sjellim dreken tek vendi juaj i punes
 Verified  Updated

Zyra Postare Vlore

Rruga Demokracia, Vlore
Posta Albanian Sh.A. is the largest trading company operating in the postal and financial services market. Over the years, the Albanian Post has been focused not only on its commercial activity, but h...
 Verified  Updated

Sky Pizza

Rruga Hajredin Haxhiraj, Prane Shkolles Ali Demi, Vlore
Ndodhemi ne Bulevardin "Ismail Qemali ",perball bankes Tirana ! Ju mirepresim.
 Verified  Updated
10

SELECT FINANCE

Rruga Murat Terbaci, Vlore
Investisement immobilier, Management de projet et commercialisation.
 Verified

AZA ELEKTROSHTEPIAKE

Rruga Transalbanike, Lgj. Kushtrimi, Prane Ish Npa, Vlore

LELI GROUP

Lagjia Kushtrimi, Rruga Dervish Hekali, Vlore

PARTNER

Rruga Pelivan Leskaj, Kp. 9400, Vlore

VLORA ALUMIN

Lgj. 24 Maji, Rruga Salo Petoshati, Vlore

GUNBARDHI

Lgj. 28 Nëntori, Vlorë, Vlore

AGALLIU FERRAMENTA

Rruga Nacionale Vlore - Fier, Skrofotine, Vlore

KA TRADING

Sede, Novosele, Km 18, Kp. 9411, Vlore

PORTI DETAR VLORE

Porti Detar Vlore Sh.a., L. Pavaresia, Vlore

RELAX IDEAL (3)

Kryqezimi " Kali i Trojes", Vlore

Bora Bora Beach

Radhime, Vlore
 Verified  Updated
12
123...20
575 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business

Do you like this list?
Share the link with others:

BACK TO TOP