HEINEKEN

Verified
Listing
Recentrly
Updated
Company name
HEINEKEN
Address
Autostrada Tirane - Durres Km 0, Ne Krahe Te Casa Italias, Tirana, Albania
Phone Number
+355 4 2453 457
+355 84 264 010
Fax
+355 4 2453 458
Working hours
Friday: 09:00 - 18:00  See All

Reviews

0 Reviews
0.0
 
Write a Review
This company has no reviews. Be the first to share your experiences!

Questions & Answers

Have questions? Get answers from HEINEKEN or AlbaniaYP users. Visitors haven’t asked any questions yet.

Company Details

Location map
  Add location
Description
Kanë kaluar 140 vjet që kur Heineken nuk e quan veten një Birrari e vogël. Dhe teksa jemi krenarë që 25 milionë Heineken shërbehen çdo ditë në 192 vende, ne kurrë nuk kemi harruar se cilësia nuk matet në madhësinë e Brandit tonë, por në pastërtinë e birrës sonë. Edhe pse ne vazhdojmë të hapemi për botët e reja, dëshira e pakompromis e Gerard për cilësi dhe përsosje ende jeton në familjen Heineken. Urime!

Working hours
WeekdayTime
Monday:09:00 - 18:00
Tuesday:09:00 - 18:00
Wednesday:09:00 - 18:00
Thursday:09:00 - 18:00
Friday:09:00 - 18:00
Saturday:Closed
Sunday:Closed

Verified Business

HEINEKEN - company profile is confirmed by company owner / representative person / directory administrator.
Last update: October 2022 - View Status

Frequently Asked Questions for HEINEKEN

What is HEINEKEN’s phone number?
HEINEKEN’s phone number is: +355 4 2453 457, +355 84 264 010
What is HEINEKEN’s official website?
HEINEKEN’s official website is https://www.heineken.com/al/sq/home
Where is HEINEKEN’s headquarters?
HEINEKEN’s headquarters are in Autostrada Tirane - Durres Km 0, Ne Krahe Te Casa Italias, Tirana, AlbaniaRelated Companies to HEINEKEN


Aquila Group Sh.p.k

Autostrada Tirane - Durres Km 4, Ne Krah Te Ehw, Tirana
 Verified  Updated

TOSCANA WINE

Rruga Muhamet Gjollesha, Rrethrrotullimi Zogu i Zi, Tirana
5.0
1 Review

ADOL SH.P.K

Rruga e Kavajes, Ish-kombinati Ushqimor Ali Kelmendi, Tirana

KANTINA ARBERI

Rruga Vaso Pasha, Prane Ish Drejtorise Se Tatimeve, Tirana

TAKO SH.P.K

Rruga Gjin Bue Shpata, Tek Stadiumi " Selman Stermasi", Tirana

BOTA E VERES

Rruga Bogdaneve, Tek Ish-samsungu, Tirana

HALILAJ

Rruga Haki Stermili, Nr. 15, Shk1, Ap. 4, Tirana

Similiar Page for Your Business?

Make sure everyone can find your business online. Create your dedicated company page on AlbaniaYP - it's simply and easy!

List Your Business
BACK TO TOP