Best Home and Garden Companies in Albania

Looking for Best Home and Garden in Albania? Find the list of Top Best Home and Garden Companies in Albania on our business directory. Best Home and Garden Companies near me.
Looking for Best Home and Garden in Albania? Find the list of Top Best Home and Garden Companies in Albania on our business directory. Best Home and Garden Companies near me.
We found 1,626 companies

Zanussi Raili Shpk

Shkozet, L.14 Shkozet Perballe Albtelekomit, Durres, Durres
We cooperate also with other leader companies like LF ITalia, Brema, Faema, Cimbali, Carpigiani, Saeco, Electrolux etc. We offer and guarantee all equipment’s repair whether there are furnished or not...
 Verified  Updated
2

AED Distribution (Albanian Electronics Distribution)

Rruga George W. Bush, Kulla I, K. Ii, Ne Krahe Te Komunitetit Musliman, Tirana
A leading company in the Albanian market of fiscal devices. AED is a company certified according to international standards ISO 9001 and ISO 27001 AED is a company authorized by the Ministry of Financ...
 Verified  Updated
3

Teoren

Autostrada Durres - Tirane, Km 15, Borak, Durres
TEOREN shpk ofron produkte me cilësinë më të mirë me çmimet më të favorshme: NDRIÇUES, SISTEME TRAJTIMI TE UJIT, produkte ELEKTRIKE, HIDRAULIKE, HIDROSANITARE, SISTEME NGROHJE - FTOHJE dhe BOJRAT...
 Verified  Updated
4

Tur Cobo

Lgj. Kushtrimi, Ish Ntan, Vlore
Over 27 years of history in the production of doors "TUR COBO" is one of the Albanian leaders in the design, construction and sale of interior doors. From classic wooden doors to the most contemporary...
 Verified  Updated
5

Adrion Ltd

Rruga Naim Frasheri, Nr. 4, Tirana
The establishment of Adrion in 1994 was not a coincidence. It started as a necessity after a period of 50 years, when the foreign press and books were prohibited in Albania. Those that were born and r...
 Verified  Updated
6

Arteg SH.P.K

Rruga Ndrek Luca, Qendra Kristal, Tirana
Një ditë është e pamjaftueshme për të ndërtuar një shtëpi. Të gjitha duhen, por nëse ju mungon diçka, me siguri nuk keni vizituar një prej dyqaneve Arteg. Cilësia nuk ka një shenjë të caktuar, por tek...
 Verified  Updated
7

Jumbo

Rruga E Elbasanit, Teg, Lunder, Tirana
Kidzone is the official franchise operator of Jumbo in Albania. The main activity of Jumbo is games trading for children, children’s items, baby care items, books, stationaries, decoration, and season...
 Verified  Updated
8

Makita

Rruga Muhamet Gjollesha, Te Kryqezimi i 21 Dhjetorit, Tirana
Tools Market eshte nje nder kompanite e para te tregtimit te veglave te punes elektrike dhe mekanike
 Verified  Updated
9

MBK Import - Eksport

Rruga Sulejman Delvina, Nr. 12, Perballe Hotel Diplomat, Tirana
mbkalbania ofron të gjitha produktet e drurit, Parkete, veshje tavanesh & muresh, indoor/outdoor
 Verified  Updated
10

Melvin Flex

Autostrada Rogozhine Lushnje, Lushnje
Bed is where all days begin and end. It's the hours of sleep that make the difference. Your mood, energy and productivity depend on these hours. Because a bed is more than the place where you sleep. I...
 Verified  Updated
11

Migo Blind Center

Xhafzotaj, Autostrada Durres-tirane, Km 5
Themeluar në vitin 2000 MIGOBLIND Center është lider në tregun shqiptar të prodhimit të dyerve të blinduara. Qëllimi i kompanisë që nga krijimi ka qenë realizimi i produkteve gjithmonë e me inovative,...
 Verified  Updated
12

Wurth Albania

Bulevardi Zogu i, Prane Ministrise Se Drejtesise, Tirana
The Würth Group is the global market leader in the development, production and sale of fastening and assembly materials. The Würth Group is operating worldwide and currently consists of more than 400 ...
 Verified  Updated
13

Aladin

Rruga Zihni Sako, Prane Oxhakut, P. I Ri Ne Kryqezim, Tirana
Ne jemi kompania e parë e shitjeve online në Shqipëri. Të krijuar në nëntor të 2011-ës, si pjesë e kompanisë Aladini Trade Partner me nipt M02311002E. Tashmë mbas 9 vjetësh eksperiencë vendosëm të kal...
 Verified  Updated
14

Dormeo

Rruga E Elbasanit, Qendra Tregtare Teg, Tirana
Dyshekët, jastekët, jorganët e batanijet, duke përfshire edhe aksesore të ndryshme që bëjnë gjumin të ëmbël i gjeni te ne.
 Verified  Updated
15

4 ELEMENTS CLUB

Rruga Naim Frasheri, Sarande
@4 Elements you will find the hottest girls with the hottest performances. Exclusively for you: Dances, Lap Dances, Privê, Strip, Seduction and much more..
 Verified  Updated
16

Medusa Caffe

Rruga Ibrahim Rugova, Kompleksi Green Park, Kulla 2, K. Viii, Ap. 31, Tirana
Medusa Caffé was born in the old town of Trieste, Italy. Mr. President. Ben De Pietri formed a team with the best Italian espresso-wine tasters headed by Mr. Alberto Pipan, one of Italy's leading Ital...
 Verified  Updated
17

Neptun

Autostrada Tirane-durres Km 6, Qtu, Tirana
Neptun LTD initially started its activity in 1993 as a small shop in the main square of Tirana. Nowadays Neptun LTD is widely recognized as a leader company in the sector of consumer electronics, hard...
 Verified  Updated
18

Omsa Intimo

Rruga Dritan Hoxha, Zogu I Zi Nbg Bank, Konfort Center, Tirana
Omsa & Intimo është një kompani me qëndrën e saj kryesore në Tiranë. Që nga viti 1994 Omsa & Intimo ka patur si aktivitet kryesor shitjen e biankerive dhe të brendshmeve intimo nga firmat më të njohur...
 Verified  Updated
19

Ozdilek

Bulevardi Bajram Curri, Etc K. Ii, Tirana
Gjigandi Turk Lideri në Botë për Produktet e Tekstileve për Shtëpi. Adresat: Ring Center, Concord Center, Qtu ne Tirane, Flagship Durres, Fier Perballe BKT-se tek busti i Kujtim Majacit.
 Verified  Updated
20

Tana Elektronik

Rruga Rinia, Elbasan
Synimi yne, te kenaqim klientelen me produktet tona cilesore, zeme Vendin e Pare per Elektronike ne Shqiperi, Eja edhe ti bashkohu me ne
 Verified  Updated
21

Universiteti Fan S. Noli

Bulevardi Rilindasit, Perballe Parkut Rinia, Korce
Faqja zyrtare e Universitetit "Fan S. Noli", Korçë
 Verified  Updated
22

Alba Stojku

Derven, Autostrada Fushe-kruje- Lezhe Km 3, Fushe Kruja
 Verified  Updated
23

Billa Ltd

Ish-nb Serat, Vlore
PRECIOUS marble, granite and stone. Chimneys, bench kitchen, etc..
 Verified  Updated

Alba Service 2006 Shpk

Rruga Muhamet Gjollesha, Prane Doro Hotel, Tirana
PJESE KEMBIMI PER ELEKTROSHTEPIAKE DHE DHOMA FRIGORIFERIKE
 Verified  Updated

PSIKOTERAPI TIRANA

Rruga Myslym Shyri, P. 39, Shk. A/3, Mbrapa Vodafonit, Tirana
 Verified
24

Kopshti Bota E Fëmijëve

Rruga Babe Rexha, Tek Pallati 12 Katesh, Kati Ii, Prane Euromax, Tirana
 Verified  Updated

ARREDO-DUE

Rruga Teodor Keko, Afer Rreth-rrotullimit Te Doganes, Ngjitur Me Uren e Lanes, Tirana

ARSI-K

Rruga Cameria, Tek Tregu Cam, Tirana

AZA ELEKTROSHTEPIAKE

Rruga Transalbanike, Lgj. Kushtrimi, Prane Ish Npa, Vlore
123...55
1,626 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business

Do you like this list?
Share the link with others:

BACK TO TOP