Best Home and Garden Companies in Tirana, Albania

Looking for Best Home and Garden in Tirana, Albania? Find the list of Top Best Home and Garden Companies in Tirana, Albania on our business directory. Best Home and Garden Companies near me.
Looking for Best Home and Garden in Tirana, Albania? Find the list of Top Best Home and Garden Companies in Tirana, Albania on our business directory. Best Home and Garden Companies near me.
We found 1,214 companies

AED Distribution (Albanian Electronics Distribution)

Rruga George W. Bush, Kulla I, K. Ii, Ne Krahe Te Komunitetit Musliman, Tirana
A leading company in the Albanian market of fiscal devices. AED is a company certified according to international standards ISO 9001 and ISO 27001 AED is a company authorized by the Ministry of Financ...
 Verified
1

Adrion Ltd

Rruga Naim Frasheri, Nr. 4, Tirana
The establishment of Adrion in 1994 was not a coincidence. It started as a necessity after a period of 50 years, when the foreign press and books were prohibited in Albania. Those that were born and r...
 Verified
2

Arteg SH.P.K

Rruga Ndrek Luca, Qendra Kristal, Tirana
Një ditë është e pamjaftueshme për të ndërtuar një shtëpi. Të gjitha duhen, por nëse ju mungon diçka, me siguri nuk keni vizituar një prej dyqaneve Arteg. Cilësia nuk ka një shenjë të caktuar, por tek...
 Verified
3

Jumbo

Rruga E Elbasanit, Teg, Lunder, Tirana
Kidzone is the official franchise operator of Jumbo in Albania. The main activity of Jumbo is games trading for children, children’s items, baby care items, books, stationaries, decoration, and season...
 Verified
4

Makita

Rruga Muhamet Gjollesha, Te Kryqezimi i 21 Dhjetorit, Tirana
Tools Market eshte nje nder kompanite e para te tregtimit te veglave te punes elektrike dhe mekanike
 Verified
5

MBK Import - Eksport

Rruga Sulejman Delvina, Nr. 12, Perballe Hotel Diplomat, Tirana
mbkalbania ofron të gjitha produktet e drurit, Parkete, veshje tavanesh & muresh, indoor/outdoor
 Verified  Updated
6

Wurth Albania

Bulevardi Zogu i, Prane Ministrise Se Drejtesise, Tirana
The Würth Group is the global market leader in the development, production and sale of fastening and assembly materials. The Würth Group is operating worldwide and currently consists of more than 400 ...
 Verified  Updated
7

Aladin

Rruga Zihni Sako, Prane Oxhakut, P. I Ri Ne Kryqezim, Tirana
Ne jemi kompania e parë e shitjeve online në Shqipëri. Të krijuar në nëntor të 2011-ës, si pjesë e kompanisë Aladini Trade Partner me nipt M02311002E. Tashmë mbas 9 vjetësh eksperiencë vendosëm të kal...
 Verified  Updated
8

Dormeo

Rruga E Elbasanit, Qendra Tregtare Teg, Tirana
Dyshekët, jastekët, jorganët e batanijet, duke përfshire edhe aksesore të ndryshme që bëjnë gjumin të ëmbël i gjeni te ne.
 Verified
9

Medusa Caffe

Rruga Ibrahim Rugova, Kompleksi Green Park, Kulla 2, K. Viii, Ap. 31, Tirana
Medusa Caffé was born in the old town of Trieste, Italy. Mr. President. Ben De Pietri formed a team with the best Italian espresso-wine tasters headed by Mr. Alberto Pipan, one of Italy's leading Ital...
 Verified  Updated
10

Neptun

Autostrada Tirane-durres Km 6, Qtu, Tirana
Neptun LTD initially started its activity in 1993 as a small shop in the main square of Tirana. Nowadays Neptun LTD is widely recognized as a leader company in the sector of consumer electronics, hard...
 Verified
11

Omsa Intimo

Rruga Dritan Hoxha, Zogu I Zi Nbg Bank, Konfort Center, Tirana
Omsa & Intimo është një kompani me qëndrën e saj kryesore në Tiranë. Që nga viti 1994 Omsa & Intimo ka patur si aktivitet kryesor shitjen e biankerive dhe të brendshmeve intimo nga firmat më të njohur...
 Verified  Updated
12

Ozdilek

Bulevardi Bajram Curri, Etc K. Ii, Tirana
Gjigandi Turk Lideri në Botë për Produktet e Tekstileve për Shtëpi. Adresat: Ring Center, Concord Center, Qtu ne Tirane, Flagship Durres, Fier Perballe BKT-se tek busti i Kujtim Majacit.
 Verified  Updated
13

Alba Service 2006 Shpk

Rruga Muhamet Gjollesha, Prane Doro Hotel, Tirana
PJESE KEMBIMI PER ELEKTROSHTEPIAKE DHE DHOMA FRIGORIFERIKE
 Verified  Updated

PSIKOTERAPI TIRANA

Rruga Myslym Shyri, P. 39, Shk. A/3, Mbrapa Vodafonit, Tirana
 Verified
14

Kopshti Bota E Fëmijëve

Rruga Babe Rexha, Tek Pallati 12 Katesh, Kati Ii, Prane Euromax, Tirana
 Verified  Updated

ARREDO-DUE

Rruga Teodor Keko, Afer Rreth-rrotullimit Te Doganes, Ngjitur Me Uren e Lanes, Tirana

ARSI-K

Rruga Cameria, Tek Tregu Cam, Tirana

ELAL COM

Rruga Arban, Vaqarr - Tirane, Zona Industriale, Tirana

EMSH

Rruga Niko Avrami, Nd. 2, H. 1, Nj.bashkiake Nr. 4, Kodi Postar 1007, Tirana

GLOBE

Rruga E Kavajes, Prane Condor Center, Tirana

LESNA

Autostrada Tirane - Durres Km 2, Ne Krahe Te Bmw, Mbrapa Casa Italia, Tirana

PIRRACI-U6

Rruga Nacionale Tirane - Kamez Km 3, Tirana

REAL A & B

Zogu i Zi, Perballe P. Te Sportit Asllan Rusi, Tirana

ALBA PEN SH.P.K

Rruga Siri Kodra, Te Blloku I Magazinave, Tirana

ALBA ELETTRICA

Autostrada Tirane - Durres Km 8, Tirana

ATMOSFERE

Rruga Myslym Shyri, Nr. 46/1, Tirana

BLELOR

Rruga Myslym Shyri, P. 60, 200 m Poshte Kinema Dajti, Tirana
123...41
1,214 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business

Do you like this list?
Share the link with others:

BACK TO TOP