Best Mobile Phone Shops in Albania

Looking for Best Mobile Phone Shops in Albania? Find the list of Top Best Mobile Phone Shops in Albania on our business directory. Best Mobile Phone Shops near me.
Looking for Best Mobile Phone Shops in Albania? Find the list of Top Best Mobile Phone Shops in Albania on our business directory. Best Mobile Phone Shops near me.
We found 457 companies

ALBAN COSTRUZIONI

Rruga Vangjel Noti, Laprake, Tirana
The ‘’Alban Costruzioni’’ sh.p.k company, with the adress in ‘’Vangel Noti’’ street (former Josif Pashko combine), Laprake Tirana, with the identifed numberof the legal entry (NIPT J61904069R), certif...
 Verified
1

Roal Mobileri

Autostrada Tirane - Durres Km 8, Tirana
Work closely with our interior designers, drawing on their expertise to recreate the feel of your favourite House in your own living space. You can experience our products in person and book an appoin...
 Verified  Updated
2

Top Line

Bulevardi Bajram Curri, Tek Brryli, 150 m Para Maternitetit Te Ri, P. 296, Tirana
"TOP LINE" shpk është një nga të parat kompani private shqiptaro-italiane që merret me import-export dhe tregtim-montim të mobiljeve të gatshme.
 Verified  Updated
3

Fratelli Gruppomobili ( Erzeni )

Bahcallek, Shkoder
Dyert e brendshme dhe dhomat e gjumit qe prodhon Kompania ERZENI&Fratelli gruppomobili, perbejne prodhimet baze te kompanise, qe realizohen fale nje pune dhe eksperience 20 vjecare, punonjesve te kual...
 Verified  Updated
4

Neptun

Autostrada Tirane-durres Km 6, Qtu, Tirana
Neptun LTD initially started its activity in 1993 as a small shop in the main square of Tirana. Nowadays Neptun LTD is widely recognized as a leader company in the sector of consumer electronics, hard...
 Verified  Updated
5

Smart Phone Shop

Rruga e Kavajes, Tirana
Me te rejat e telefonise Celulare markat me te mira. Produktet me eficent dhe te dizenjuar per tju sherbyer me mire.
 Verified  Updated
6

Vodafone Shop

Rruga Gjergj Legisi, P. E, Nr. 4, Tirana
Në këtë hapësirë, ju mund të shkruani komentet tuaja, të shprehni mendimet apo dhe të ndani idetë, sugjerimet tuaja në lidhje me Vodafone Albania. Ne do të lexojmë me interes gjithçka ju shkruani. Vod...
 Verified  Updated
7

Ardeno

Autostrada Tirane - Durres Km 2, Tirana
Ardeno është një kompani që operon për më shumë se 20 vjet në prodhimin dhe përpunimin e drurit, me një gamë të gjerë produktesh si: element druri, karrige, tavolina, kolltuqe, kuzhina, soxhorno, dhom...
 Verified  Updated

LELI GROUP

Lagjia Kushtrimi, Rruga Dervish Hekali, Vlore

AULIVIA SH.P.K

Rruga Ali Demi, Kont Leopold Bertold, Tirana

DROMEAS ALBANIA

Bulevardi Gjergj Fishta, Kompleksi Tirana 2000, Tirana

VODAFONE CELULARE

Autostrada Tirane - Durres Km 4, Rruga Pavaresia Nr. 61, Kashar, Tirana

ALB ANTIC

Shkozet, Ish Plastika, Durres

DEMNERI

Rruga Mihal Grameno, Prane Shkolles Se Baletit, Tirana

EURO BICAKU

Autostrada Tirane - Durres Km 26, Durres

MOBILIERI TIRANA

Autostrada Tirane - Durres Km 7, Prane Qtu, Qendra Henry, Tirana

PIERRE CARDIN CARPET

Autostrada Tirane - Durres Km 8, Prane City Park, Tirana

RELAX IDEAL (2)

Rruga Jani Bakalli, Lagjia 1. Maji, Perballe Kishes Katolike, Fier

RELAX IDEAL (3)

Kryqezimi " Kali i Trojes", Vlore

AJAX

Autostrada Tirane - Durres Km 7, Tirana

CASA DELL ARCHITETTO MARVOL

Rruga Andon Zako Cajupi, Nr.20/5, Prane Stadiumit Dinamo, Tirana

INTER-OFFICE

Bulevardi Gjergj Fishta, Kulla 4, Prane Ish-ekspozites, Tirana

LILAJ

Rruga Asti Nushi, Ish Blloku Magazinave Shkozet, Durres

MUREBEST

Bulevardi Gjergj Fishta, Anes Lanes, Tirana

SHAGA

Rruga Hamdi Pepo, Ish Parku Industrise, Tirana

STILE ARREDO

Rruga Reshit Petrela, Prane Arkives Se Shtetit, Tirana

ADMIRAL MOBILERI

Prush, Kombinat, Vaqarr, 300m Perballe Fnsh-se, Tirana

ALBENI

Bulevardi Bajram Curri, P. Jeshil, Perballe Me Ish Ekspoziten Shqiperia Sot, Tirana

ALMEX

Rruga Durresit, Nr. 4, Nd. 31, Tirana

ANDI

Rruga e Kavajes, Prane Qendres Condor, Tirana
123...16
457 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business

Do you like this list?
Share the link with others:

BACK TO TOP