Genius - Tirana

Verified
Listing
Company name
Genius
Address
Rruga E Kavajes, Mbi Bkt, Perballe Pallatit Me Shigjeta, Tirana, Albania
View Map
Phone Number
+355 44 809 305
Mobile phone
+355 69 205 9208
Working Hours
Thursday: 07:00 - 21:00  See All

Reviews

0 Reviews
0.0
 
Write a Review
This company has no reviews. Be the first to share your experiences!

Questions & Answers

Have questions? Get answers from Genius or AlbaniaYP users. Visitors haven’t asked any questions yet.

Company Details

Location map
Rruga E Kavajes, Mbi Bkt, Perballe Pallatit Me Shigjeta, Tirana, Albania Get Directions
Description
Në laboratorin tonë kryhen një gamë shumë të gjërë analizash mjekësore në fushat: Biokimi, Hematologji, Imunologji,Mikrobiologji, Gjenetike, Biologji Molekulare etj.
Kete game e ploteson me te gjitha analizat gjenetike si ato specifike ashtu dhe ato te rutines :
SYNLAB - Rrjeti i laboratoreve Gjerman
Kjo qender me funksionin primar Laborator Qendror Reference per thuajse 350 Klinika/Laborator dhe Qender Kerkimore do te hap dyert gjithashtu dhe per sherbime mjekesore per komunitetin !
Me nje hapsire prej 670m2 te dedikuar per diagnostiken laboratorike dhe me nje kapacitet 190,000 kampione ne vit GeniusLab mbulon kerkesat per te gjitha analizat specifike apo rutine .
Qendra e re GeniusLab do te jete ne dispozicion nga ora 7:30 deri ne 21:00 E Hene - E Shtune, e Diele 08.00-20:00 , me nje staf prej 200 specialist,mjek,infermier,teknik laboratori etj. per te ofruar njesherbim korrekt,te shpejte dhe cilesor !
Working Hours
WeekdayTime
Monday:07:00 - 21:00
Tuesday:07:00 - 21:00
Wednesday:07:00 - 21:00
Thursday:07:00 - 21:00
Friday:07:00 - 21:00
Saturday:07:00 - 21:00
Sunday:08:00 - 18:00

Verified Business

Genius - company profile is confirmed by company owner / representative person / directory administrator.
Last update: September 2022 - View Status

Frequently Asked Questions for Genius

What is Genius’s phone number?
Genius’s phone number is: +355 44 809 305
What is Genius’s official website?
Genius’s official website is https://www.geniuslab.al
Where is Genius’s headquarters?
Genius’s headquarters are in Rruga E Kavajes, Mbi Bkt, Perballe Pallatit Me Shigjeta, Tirana, Albania
What is location map of Genius
To see Genius’s location map click here View MapRelated Companies to Genius


Laser Way Clinic

Rruga Ismail Qemali P. Ersi 1, K. 1, Nr. 1, Tirana, Tirana
 Verified  Updated

Medik Line Stewart

Rruga Sulejman Delvina, P.33, Tirana
 Verified  Updated

Spitali Salus Tirana

Autostrada Tirane-durres Km 1, Rruga Vidhe Gjata, Nr. 16, Mezez, Kashar, Tirana
 Verified

ABC Qendra Shendetesore

Rruga Qemal Stafa, Nr. 260, Perballe Shkolles Se Kuqe, Tirana
 Verified  Updated

Acibadem

Rruga Muhamet Gjollesha, P. 73, Shk. 2, K. i, Ap. 13, Prane Shkolles Sabaudin Gabrani, Tirana
 Verified  Updated

Aymed Tirana

Rruga Reshit Petrela, Kompleksi Usluga, Kulla e Xhamit, K. -1, Prane Stacionit Te Trenit, Tirana
 Verified  Updated

BIO LAB

Bulevardi Gjergj Fishta, Prane Gjykates, Kulla 2 Kati Ii, Tirana
 Verified  Updated

Gral Medical

Rruga Dritan Hoxha, P. Hawai, K. I, Laprake, Tirana
 Verified  Updated

Similiar Page for Your Business?

Make sure everyone can find your business online. Create your dedicated company page on AlbaniaYP - it's simply and easy!

List Your Business
BACK TO TOP