Best Medical Clinic in Tirana, Albania

Looking for Best Medical Clinic in Tirana, Albania? Find the list of Top Best Medical Clinic in Tirana, Albania on our business directory. Best Medical Clinic near me.
Looking for Best Medical Clinic in Tirana, Albania? Find the list of Top Best Medical Clinic in Tirana, Albania on our business directory. Best Medical Clinic near me.
We found 109 companies

Medik Line Stewart

Rruga Sulejman Delvina, P.33, Tirana
Pajisje mjekesore dhe Dentale
 Verified  Updated
1

BIO LAB

Bulevardi Gjergj Fishta, Prane Gjykates, Kulla 2 Kati Ii, Tirana
Natyra nuk njeh sëmundje dhe BioLab e sjell atë më pranë jush®️
 Verified  Updated
2

Genius

Rruga E Kavajes, Mbi Bkt, Perballe Pallatit Me Shigjeta, Tirana
Në laboratorin tonë kryhen një gamë shumë të gjërë analizash mjekësore në fushat: Biokimi, Hematologji, Imunologji,Mikrobiologji, Gjenetike, Biologji Molekulare etj. Kete game e ploteson me te gjitha ...
 Verified  Updated
3

Gral Medical

Rruga Dritan Hoxha, P. Hawai, K. I, Laprake, Tirana
Gral Medical was founded in 2007 with an environment at the entrance of Tirana, and is considerate to be one of the largest companies in Albania, for the import and trade of medical equipment in the f...
 Verified  Updated
4

Intermedica

Rruga Reshit Petrela, Perballe Stacionit Te Trenit, Tirana
Laborator Intermedica, krijuar në qershor të vitit 1996, është një ndër laboratorët më të mëdhenj në Shqipëri, duke qenë i pari në llojin e tij i cili i është nënshtruar kushteve të akreditimit nga Qe...
 Verified  Updated
5

Meditel Shpk

Rruga Vidhe Gjata, Fushemezez, Prane Spitalit Salus, Tirana
Shoqeria MEDI-TEL shpk është themeluar me, 28.02.1997 dhe sot numëron një staf të gjërë dhe të kualifikuar punonjësish. Ky personel ofron shërbime avangard, dhe cilësor , duke promovuar investime/tekn...
 Verified  Updated
6

Pegasus Med

Bulevardi Zhan D'ark, Godina Wonder Prane Ministrise Se Jashtme, Tirana
Laboratori Pegasus Med ka në fokus të tij pacientin. Qëllimi ynë është dhënia e rezultateve me një cilësi maksimale duke I kushtuar rëndësi të vecantë cdo detaji të procesit të plotë analitik, që nga ...
 Verified  Updated
7

Qendra Diagnostike Alfa

Rruga Riza Cerova, Ne Kryqezim Me Rrugen E Dibres, Tirana
Ju mirëpresim në Q.D.A ku ne e kemi bërë atë misionin tonë për të ofruar cilësi dhe kujdes të jashtëzakonshëm për pacientët tanë. Qasja e shenjtë e shërbimit mjeksor që ne ofrojmë fillon nga minuta ku...
 Verified  Updated
8

Neo Style

Rruga Ibrahim Rugova, P. Shallvare, Shk. 1, Ap. 20, Tirana
 Verified  Updated
9

BIOCHECK DIAGNOSTIC CENTER

Bulevardi Gjergj Fishta, Perbri Ish Ekspozites Shqiperia Sot, Tirana

SWISSMED

Bulevardi Zogu I, Tirana Bussines Center, Kati 9, Tirana

FEDOS

Rruga Luigj Gurakuqi, P. Albsig Kodi Postar 2412, Tirana

FILIPI COMPANY

Rruga Myslym Shyri, Kulla 1/1, Tirana

GREEMED

Rruga Ramazan Demneri, Nd.1, H.13, Njesia Bashkiake Nr.5, Kodi Postar: 1022, Tirana

O.E.S DISTRIMED

Rruga Nikolle Kacorri, Nr. 1, Kodi Postar, 1022, Tirana

AKADEMIA ORTO

Rruga Dritan Hoxha, Pallatet Hawai, Laprake, Tirana

BIO BEST ALBANIA

Rruga Riza Cerova, Ne Kryqezim Me Rr. Qemal Stafa, Prane Shkolles Kuqe, Tirana

BIOS

Rruga Muhamet Gjollesha, Kryqezimi I Zogut Te Zi, Tirana

BIOCHEM NRP

Kodra E Diellit Prane Kopshtit Botanik, Tirana

BIOMETRIC ALBANIA

Rruga Vllazen Huta, Pallati I I Vila Park, Tirana

CAMELOT

Rruga Medar Shtylla, Prane Kopshtit Botanik, Tirana

CARAVELLI

Rruga Don Bosko, P. Ermira, Tirana

CENEMEDICAL

Rruga Naim Frasheri, Nr. 67/3, Tirana

DEDJA

Rruga Rexhep Jella, Nd. 7, H. 1, Tirana

DEL DENT

Rruga E Bogdaneve, Prane Shkolles " Avni Rustemi", Tirana

DENA DIAGNOSTIK

Rruga Arkitekt Kasemi, Nr. 8, Tirana

EKILAB

Rruga Pjeter Bogdani, Nr. 4, Ne Afersi Te Stadiumit Selman Stermasi, Tirana

ELAB DR.ENKELEDA NELAJ

Rruga Sitki Cico, Nr. 2 Perballe Maternitetit Koco Gliozheni, Tirana

ELBA

Rruga Kavajes, P. Speed, K. I, Tirana

ERTON DIAGNOSTIK CENTER

Rruga Don Bosko, Perballe Kishes, Tirana
123...4
109 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business

Do you like this list?
Share the link with others:

BACK TO TOP