Best Doctors and Clinics in Tirana, Albania

Looking for Best Doctors and Clinics in Tirana, Albania? Find the list of Top Best Doctors and Clinics in Tirana, Albania on our business directory. Best Doctors and Clinics near me.
Looking for Best Doctors and Clinics in Tirana, Albania? Find the list of Top Best Doctors and Clinics in Tirana, Albania on our business directory. Best Doctors and Clinics near me.
We found 316 companies

Laser Way Clinic

Rruga Ismail Qemali P. Ersi 1, K. 1, Nr. 1, Tirana, Tirana
The "Laser Way" clinic is the first and largest clinic in Albania, which offers exclusive services for hair transplant! With its modern subsidiaries in Tirana and Pristina, the Laser Way clinic makes ...
 Verified  Updated
1

Medik Line Stewart

Rruga Sulejman Delvina, P.33, Tirana
Pajisje mjekesore dhe Dentale
 Verified  Updated
2

Spitali Salus Tirana

Autostrada Tirane-durres Km 1, Rruga Vidhe Gjata, Nr. 16, Mezez, Kashar, Tirana
SALUS Spitali Multispecialistik Mjekёsor Kirurgjikal italo-shqiptar Salus ёshtё njё strukturё spitalore private italo-shqiptare qё ofron shёrbime shёndetsore ambulatorike dhe hospitalizim pёr patologj...
 Verified
3

ABC Qendra Shendetesore

Rruga Qemal Stafa, Nr. 260, Perballe Shkolles Se Kuqe, Tirana
ABC Family Health Center is a model family medicine healthcare center in Tirana, Albania. We have been serving both the Albanian and foreign communities since 1994. ​ We are committed to giving the be...
 Verified  Updated
4

Acibadem

Rruga Muhamet Gjollesha, P. 73, Shk. 2, K. i, Ap. 13, Prane Shkolles Sabaudin Gabrani, Tirana
Informacioni i publikuar në këtë faqe është i përgjithshëm dhe nuk duhet të konsiderohet si këshillë mjekësore për procedurat specifike diagnostike ose terapeutike. Për pyetje specifike në lidhje me s...
 Verified  Updated
5

Aymed Tirana

Rruga Reshit Petrela, Kompleksi Usluga, Kulla e Xhamit, K. -1, Prane Stacionit Te Trenit, Tirana
The mission of Harch Hyperbarics, Inc. is to maximize health and well-being through the personalized application of hyperbaric oxygen therapy. Harch Hyperbarics intends to shift the paradigm for treat...
 Verified  Updated
6

BIO LAB

Bulevardi Gjergj Fishta, Prane Gjykates, Kulla 2 Kati Ii, Tirana
Natyra nuk njeh sëmundje dhe BioLab e sjell atë më pranë jush®️
 Verified  Updated
7

Genius

Rruga E Kavajes, Mbi Bkt, Perballe Pallatit Me Shigjeta, Tirana
Në laboratorin tonë kryhen një gamë shumë të gjërë analizash mjekësore në fushat: Biokimi, Hematologji, Imunologji,Mikrobiologji, Gjenetike, Biologji Molekulare etj. Kete game e ploteson me te gjitha ...
 Verified
8

Gral Medical

Rruga Dritan Hoxha, P. Hawai, K. I, Laprake, Tirana
Gral Medical was founded in 2007 with an environment at the entrance of Tirana, and is considerate to be one of the largest companies in Albania, for the import and trade of medical equipment in the f...
 Verified  Updated
9

Iakentro Tirana

Bulevardi Zogu i, Prane Maternitetit Mbreteresha Geraldine, Tirana
IAKENTRO është një propozim i njohur ndërkombëtarisht dhe i garantuar me kohë në fushën e riprodhimit të asistuar, i cili mbështetet nga pajisje moderne, burime njerëzore me përvojë dhe partnerë të n...
 Verified  Updated
10

Intermedica

Rruga Reshit Petrela, Perballe Stacionit Te Trenit, Tirana
Laborator Intermedica, krijuar në qershor të vitit 1996, është një ndër laboratorët më të mëdhenj në Shqipëri, duke qenë i pari në llojin e tij i cili i është nënshtruar kushteve të akreditimit nga Qe...
 Verified
11

Klinika Europiane E Syve

Rruga Komuna E Parisit, Qendra E Biznesit Alban Tirana, Tirana
Klinika Europiane e Syve eshte krijuar ne Janar te vitit 2009 nga Mjeku Okulist Kirurg Dr. Kastriot
 Verified
12

Laser Eye Clinic Dr. Amarildo Belshi

Rruga Bardhyl, Perballe Spitalit Onkologjik, Tirana
KLINIKA E SYRIT "LASER EYE CLINIC" eshte e perkushtuar ne sherimin tuaj, ne permisimin e te parit, permes sherbimit cilesor, ekipit profesional dhe teknologjise boterore.
 Verified
13

Meditel Shpk

Rruga Vidhe Gjata, Fushemezez, Prane Spitalit Salus, Tirana
Shoqeria MEDI-TEL shpk është themeluar me, 28.02.1997 dhe sot numëron një staf të gjërë dhe të kualifikuar punonjësish. Ky personel ofron shërbime avangard, dhe cilësor , duke promovuar investime/tekn...
 Verified  Updated
14

Pegasus Med

Bulevardi Zhan D'ark, Godina Wonder Prane Ministrise Se Jashtme, Tirana
Laboratori Pegasus Med ka në fokus të tij pacientin. Qëllimi ynë është dhënia e rezultateve me një cilësi maksimale duke I kushtuar rëndësi të vecantë cdo detaji të procesit të plotë analitik, që nga ...
 Verified
15

Qendra Shqiptare E Syve

Rruga E Dibres, Kompleksi Halili, K. 2, Perballe Vila Gold, Tirana
Qendra shqiptare e syve eshte krijuar ne vitin 2009. Eshte nje nga klinikat kirurgjikale me prestigj
 Verified
16

Qendra Diagnostike Alfa

Rruga Riza Cerova, Ne Kryqezim Me Rrugen E Dibres, Tirana
Ju mirëpresim në Q.D.A ku ne e kemi bërë atë misionin tonë për të ofruar cilësi dhe kujdes të jashtëzakonshëm për pacientët tanë. Qasja e shenjtë e shërbimit mjeksor që ne ofrojmë fillon nga minuta ku...
 Verified
17

Ambulanca Nr. 7

Rruga Pandi Dardha, Tek Kryqezimi I Laprakes, Tirana
Rruga ''Pandi Dardha''Laprake
 Verified  Updated
18

Royal Diagnostic Center

Rruga Lord Bajron, (përballë Spitalit Ushtarak), Laprakë, Tirana
 Verified  Updated
19

Merita Alushani

Rruga Ibrahim Rugova, Midis Carlsberg Dhe Serendipity-t, Tirana
 Verified  Updated
20

Matrix Medical & Research Centre

Bulevardi Gjergj Fishta, Kulla 3, Ap. 2/3, P. 3, Tirana
 Verified  Updated
21

Neo Style

Rruga Ibrahim Rugova, P. Shallvare, Shk. 1, Ap. 20, Tirana
 Verified
22

Spitali Veterinar Nderkombetar I Tiranes / Pets And Partners

Rruga e Elbasanit, Sauk, Tirana
Because every pet matters...
 Verified

Ambulanca Nr. 10

Rruga Belul Hatibi, Te Shkolla E Bashkuar, Tirana
 Verified  Updated
23

DERMO LIFE

Rruga Petro Nini Luarasi, 200 M Mbi Shkollën E Baletit, P. I Ri, K. 2, Tirana

3 YJET

Rruga E Elbasanit, Stacioni I Fundit Sauk, Tirana

AGS

Rruga Beqir Luga, P. 3, Shk. 1/1, Tirana

BIOCHECK DIAGNOSTIC CENTER

Bulevardi Gjergj Fishta, Perbri Ish Ekspozites Shqiperia Sot, Tirana

FISIOMED

Rruga Barrikadave, 18/2 Galeria E Tiranes Tek Ish Kinema 17 Nentori, K. Iii, Mbi Conad, Tirana

KLINIKA BYLYKBASHI

Rruga Mine Peza, P. 256/3, Perballe Politeknikumit Harry Fultz, Tirana
123...11
316 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business

Do you like this list?
Share the link with others:

BACK TO TOP