The List of Medical Clinic in Albania

Looking for the Best Medical Clinic in Albania? Find the List of the Best Medical Clinic in Albania on Our Business Directory. Top Medical Clinic in Albania, Medical Clinic Near Me.
We found 149 companies

Laser Way Clinic

Rruga Ismail Qemali P. Ersi 1, K. 1, Nr. 1, Tirana, Tirana
The "Laser Way" clinic is the first and largest clinic in Albania, which offers exclusive services for hair transplant! With its modern subsidiaries in Tirana and Pristina, the Laser Way clinic makes ...
 Verified  Updated
1

Medik Line Stewart

Rruga Sulejman Delvina, P.33, Tirana
Pajisje mjekesore dhe Dentale
 Verified
2

Spitali Salus Tirana

Autostrada Tirane-durres Km 1, Rruga Vidhe Gjata, Nr. 16, Mezez, Kashar, Tirana
SALUS Spitali Multispecialistik Mjekёsor Kirurgjikal italo-shqiptar Salus ёshtё njё strukturё spitalore private italo-shqiptare qё ofron shёrbime shёndetsore ambulatorike dhe hospitalizim pёr patologj...
 Verified
3

BIO LAB

Bulevardi Gjergj Fishta, Prane Gjykates, Kulla 2 Kati Ii, Tirana
Natyra nuk njeh sëmundje dhe BioLab e sjell atë më pranë jush®️
 Verified
4

Genius

Rruga E Kavajes, Mbi Bkt, Perballe Pallatit Me Shigjeta, Tirana
Në laboratorin tonë kryhen një gamë shumë të gjërë analizash mjekësore në fushat: Biokimi, Hematologji, Imunologji,Mikrobiologji, Gjenetike, Biologji Molekulare etj. Kete game e ploteson me te gjitha ...
 Verified
5

Gral Medical

Rruga Dritan Hoxha, P. Hawai, K. I, Laprake, Tirana
Gral Medical was founded in 2007 with an environment at the entrance of Tirana, and is considerate to be one of the largest companies in Albania, for the import and trade of medical equipment in the f...
 Verified
6

Intermedica

Rruga Reshit Petrela, Perballe Stacionit Te Trenit, Tirana
Laborator Intermedica, krijuar në qershor të vitit 1996, është një ndër laboratorët më të mëdhenj në Shqipëri, duke qenë i pari në llojin e tij i cili i është nënshtruar kushteve të akreditimit nga Qe...
 Verified
7

Meditel Shpk

Rruga Vidhe Gjata, Fushemezez, Prane Spitalit Salus, Tirana
Shoqeria MEDI-TEL shpk është themeluar me, 28.02.1997 dhe sot numëron një staf të gjërë dhe të kualifikuar punonjësish. Ky personel ofron shërbime avangard, dhe cilësor , duke promovuar investime/tekn...
 Verified
8

Pegasus Med

Bulevardi Zhan D'ark, Godina Wonder Prane Ministrise Se Jashtme, Tirana
Laboratori Pegasus Med ka në fokus të tij pacientin. Qëllimi ynë është dhënia e rezultateve me një cilësi maksimale duke I kushtuar rëndësi të vecantë cdo detaji të procesit të plotë analitik, që nga ...
 Verified
9

Qendra Diagnostike Alfa

Rruga Riza Cerova, Ne Kryqezim Me Rrugen E Dibres, Tirana
Ju mirëpresim në Q.D.A ku ne e kemi bërë atë misionin tonë për të ofruar cilësi dhe kujdes të jashtëzakonshëm për pacientët tanë. Qasja e shenjtë e shërbimit mjeksor që ne ofrojmë fillon nga minuta ku...
 Verified
10

Albania Medical Tour

Bulevardi Zogu i I, Tirane, Albania, Tirana
Albania Medical Tour është një agjenci turizmi mjekësor në Tiranë, e cila ofron shërbime shëndetësore dentare, trasplant flokësh dhe kirurgji estetike në çmime ekonomike dhe cilësi të lartë. Për të gj...
11

American Hospital

Tirane, Tirana
The American Hospital offers a wide range of services, including urology, rheumatology, proctology, pulmonology, orthopedics, ORL, oncology, ophthalmology, obstetrics, neurology, neurosurgery, nephrol...
12

Alb Garden

Autostrada Lezhe - Tirane Km 8, Lezhe
 Verified
13

PROFARMA

Rruga Myslym Keta, Ish Antibiotiku Ne Tufine, Tirana
14

Neo Style

Rruga Ibrahim Rugova, P. Shallvare, Shk. 1, Ap. 20, Tirana
 Verified
16

BIOCHECK DIAGNOSTIC CENTER

Bulevardi Gjergj Fishta, Perbri Ish Ekspozites Shqiperia Sot, Tirana

HERBA FRUCTUS NATURAL

Lagjia Skenderbej, Rruga Iliaz Kosova, Nr. 2, Elbasan
123...8
149 companies
Filter by City
Related Categories
 • Doctors and Clinics399
 • Abortion Clinics
  0
 • Acupuncturists
  0
 • Addictions Consultants
  0
 • Ambulance Services
  0
 • Anesthesiologists
  0
 • Chiropractors
  0
 • Community Health Centres
  0
 • Dermatology11
 • Dietitian
  0
 • Disability Services
  0
 • Doctors General Medicine
  0
 • Emergency Care
  0
 • Endocrinologists
  0
 • Eye Care - Vision Care
  0
 • Fertility Doctors for Infertility
  0
 • Gastroenterologists
  0
 • Health Care8
 • Homeopaths
  0
 • Hospitals66
 • Medical Clinic149
 • Medical Tourism2
 • Naturopaths
  0
 • Nutritionists
  0
 • Obstetricians
  0
 • Oncologists
  0
 • Ophthalmologists
  0
 • Osteopaths
  0
 • Pediatrician
  0
 • Physicians
  0
 • Physiotherapy16
 • Podiatry
  0
 • Rheumatologists
  0
 • Sports Injury Clinics
  0
 • STD and HIV Testing Clinic
  0
 • Surgeons
  0
 • Urgent Care
  0
 • Urologists
  0
 • Vasectomy Clinics
  0
 • Veterinary Services
  0
BACK TO TOP