PRIVE Luxury Menswear

Verified
Listing
Recentrly
Updated
Company name
PRIVE Luxury Menswear
Address
Rruga Brigada e VIII, Tiranë 1019, Tirana, Albania
View Map
Phone Number
0697088810
Working hours
Thursday: 09:00 - 21:00  See All
Establishment year 2019
Employees 6-10
Company manager Gjergji Hysi

Reviews

0 Reviews
0.0
 
Write a Review
This company has no reviews. Be the first to share your experiences!

Questions & Answers

Have questions? Get answers from PRIVE Luxury Menswear or AlbaniaYP.com users. Visitors haven’t asked any questions yet.

Company Details

Location map
Rruga Brigada e VIII, Tiranë 1019, Tirana, Albania Get Directions
Description
Duke përzgjedhur vetëm markat më të mira per meshkuj dhe më cilësore. Alexander McQueen, Balmain, Empoio Armani, Billionaire Couture, Corneliani, Dolce Gabbana, Dsquared, Etro, Fendi, Philipp Plein, Jacob Cohen, Valentino, jane disa nga markat kryesore qe do gjeni te PRIVÉ.

Me kujdesin dhe profesionalizmin që e karakterizon, PRIVÉ shumë shpejt është kthyer një ndër destinacionet më të preferuara për meshkuj -t Shqiptarë që adhurojnë produktet e Luksit!

Tashmë PRIVÉ i ka kaluar kufijtë dhe është kthyer në një brand internacional duke u shërbyer online klientëve në të gjithë botën.

Vecantia dhe luksi që PRIVÉ simbolizon vihet re ne cdo detaj. Jo vetëm te produktet e përzgjedhur por edhe në arredimin me shumë fines të butikut.

Në një kohë të shkurtër PRIVÉ ka mundur të bëj për vete shumë klientë me origjinalitet -in dhe çmimet më të mira në Shqipëri.
Working hours
Monday:09:00 - 21:00
Tuesday:09:00 - 21:00
Wednesday:09:00 - 21:00
Thursday:09:00 - 21:00
Friday:09:00 - 21:00
Saturday:09:00 - 21:00
Sunday:11:00 - 18:00
Products & Services
Xhup Lekure Billionaire
Xhup Lekure Billionaire
Xhaketë lekure me kreshtën simbol të silikonit në gjoksin e majtë. Mbërthimi i zinxhirit. Dy xhepa të çarë me butonin e fshehtë. Logo metalike ne pjesen mbrapa. Meng me butona me logo. Jakë cope e mbështjellë dhe te skaj i poshtëm. Rreshtimi i brendshëm.
PRICE: 1499

Verified Business

PRIVE Luxury Menswear - company profile is confirmed by company owner / representative person / directory administrator.
Last update: August 2021 - View Status


Related Companies to PRIVE Luxury Menswear


Safety Albania shpk

Rruga Gjergj Legisi , Blloku Gintash Laprake, Tirana
 Verified  Updated

COMFORT DECOR

Rruga Myslym Shyri, 56/1, Perballe Bankes Kredins, Tirana

GRISHKO

Rruga Bako Dervishaj, Nd. 8, H. 9, Prane Shkolles Se Baletit, Tirana

EROZONE

Autostrada Tirane - Durres Km 0, Qendra Tregtare Casa Italia, Tirana

HOME TREND

Bulevardi Gjergj Fishtane Kryqezimi Me Rrugen Mhamed Gjollesha, Tirana

BALKANS SPORT SH.P.K

Rruga Gjergj Legisi, Ish -nub, Tirana

Similiar Page for Your Business?

Make sure everyone can find your business online. Create your dedicated company page on AlbaniaYP.com - it's simply and easy!

List Your Business
BACK TO TOP