Best Security Services in Albania

Looking for Best Security Services in Albania? Find the list of Top Best Security Services in Albania on our business directory. Best Security Services near me.
Looking for Best Security Services in Albania? Find the list of Top Best Security Services in Albania on our business directory. Best Security Services near me.
We found 99 companies

Illyria GeoTechnologies Shpk

Rruga Robert Shvarc, Ndertesa 8, Kati 4, Ap 23, Tirana
Illyria GeoTechnologies Shpk (IGT) prej vitit 2008 solli për herë të parë në Shqipëri sistemin GPS të Monitorimit dhe Menaxhmit të Mjeteve Motorike. IGT është kompani që ofron zgjidhje për menaxhimin ...
 Verified
1

ALBANIAN EAGLE SECURITY SYSTEM

Rruga Mine Peza, 102 / 2 / 9, Tirana
Albanian Eagle Security System (AESS) sh.p.k – Albanian Company established in 1992, began as a pioneer in marketing, installation and maintenance of electronic security control systems, providing tur...
 Verified
2

Peshore Elektronike

Lagjia Aqif Pasha, Elbasan
TUNAMAR Sh.p.k, është një kompani e dedikuar për të ndihmuar klientet e saj të maksimizojnë produktivitetin, efikasitetin dhe sigurinë duke përmirësuar përfitimin në ushtrimin e aktivitetit të tyre. T...
 Verified  Updated
3

Advanced Shpk

Rruga Don Bosko, P. Meld, K. Ii, Tirana
ADVANCED shpk. is a company that operates in Albania since January 2008. The Company is specialized in the field of services and products related electrical projects, private / public security and aut...
 Verified  Updated

ALFLEXIM SECURITY

Bulevardi Gjergj Fishta, Kulla 5, Nr. 52, Tirana

ARFANET SH.P.K

Rruga Muhedin Llagani, Nd. 2, Tirana

BAHITI - G SECURITY

Lagjia Aqif Pasha, P. 459/1, K. Iii, Elbasan

GSE SECURITY

Rruga Reshit Collaku, Mbrapa Shallvareve, Tirana

TENZOR

Rruga Sulejman Delvina, Prane P. Moskat, Ap. 4/2, Tirana
 Verified

ZARIFOPOULOS ALBANIA LTD

Laprake, Blloku Gintash 13, Nr. 5, Tirana

IMPACT

Rruga Sulejman Delvina, P. Melrose, Prane Stadiumit Dinamo, Tirana

VIRTUAL BUSINESS

Rruga Asim Vokshi, Prane Stacionit Te Trenit, Tirana

Agimi B Sh.p.k

Rruga Durresit, Nr. 85/1, Tirana
 Verified  Updated

CO.RA.TEL

Rruga Mine Peza, Nr. 141, Tek Kryqezimi Me Unazen, Tirana

FIRST SHPK

Rruga Dritan Hoxha, Nr.33, Tirana

REAL COM

Rruga Bogdani, P. 11, Ap 2/5, Tirana

UNION SH.P.K

Rruga Lidhja e Prizrenit, Nr. 13, Tirana

ADVANSIS

Rruga Selite e Vjeter, Perballe Kopshtit Botanik, Kp. 1045, Tirana

ATL ITD

Rruga Niko Avrami, Tirana

BIZERBA

Vaqarr, Prane Karburantit Rira, Rruga Nacionale Tirane-ndroq, Tirana

COBRA SECURITY

Rruga Teodor Keko, Unaza e Re, Perballe Karburant It Oil, Tirana

FIRDEUS

Bulevardi Gjergj Fishta, Perballe Hotel Diplomat.2, Tirana

FIRST

Rruga Dritan Hoxha, Nr.33, Prane P. Te Sportit Asllan Rusi, Tirana

GLOBAL SERVIS

Rruga e Kavajes, Te Qendra Globe, Tirana

HIKVISION

Rruga Adem Sheme, Sarande

Komisariati Nr. 3 / Police Station Nr. 3

Rruga Mine Peza, Ne Krah Te Hotel Kruja Ngjitur Me Burgun 313, Tirana
Ketu eshte faqja e nje nder Komisariateve me te suksesshem ne historine e Policise Se Shtetit Shqiptar.
 Verified  Updated

SECTRON

Rruga e Elbasanit, Nr. 87/3, Kp. 1000, Perballe Crazy Calvin, Tirana

SMARTCAM

Rruga e Dibres, Prane Medresese, Tirana

TIS SOLUTIONS

Rruga Him Kolli, P. 2, K. i, Tirana
123...4
99 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business

Do you like this list?
Share the link with others:

BACK TO TOP