Best Leisure in Albania

Looking for Best Leisure in Albania? Find the list of Top Best Leisure Services in Albania on our business directory. Best Leisure Services near me.
Looking for Best Leisure in Albania? Find the list of Top Best Leisure Services in Albania on our business directory. Best Leisure Services near me.
We found 1,404 companies

Tivari Law Firm

Lagja 2, rruga Sulejman Kadiu, Durres
 Verified
1

Adrion Ltd

Rruga Naim Frasheri, Nr. 4, Tirana
The establishment of Adrion in 1994 was not a coincidence. It started as a necessity after a period of 50 years, when the foreign press and books were prohibited in Albania. Those that were born and r...
 Verified
3

Aquila Group Sh.p.k

Autostrada Tirane - Durres Km 4, Ne Krah Te Ehw, Tirana
Aquila Liquori është themeluar në 1992 dhe në shumë pak kohë arriti sukses në tregun Shqiptar. Pasioni për teknologjinë dhe kualitet të lartë ka qënë faktori kryesor për zmadhimin dhe modernizimin dit...
 Verified  Updated
4

FPM Tutto Mobili

Autostrada Tirane - Durres Km 5, Tirana
With over 20 years of innovation and experience in the furniture industry, FPMTuttomobili has become an industry leader as a manufacturer of quality furniture products. Tirana is the headquarters of m...
 Verified  Updated
5

Gazeta Celesi

Rruga E Kavajes, Condor Center, Kati Iii, Tirana
Gazeta Çelësi, e para dhe e vetmja gazetë njoftimesh ekonomike dhe ofertash biznesi në Shqipëri! Që nga botimi i saj i parë në vitin 1998, është “tregu” i parë duke u kthyer në mjetin më të rëndësishë...
 Verified
6

Aladin

Rruga Zihni Sako, Prane Oxhakut, P. I Ri Ne Kryqezim, Tirana
Ne jemi kompania e parë e shitjeve online në Shqipëri. Të krijuar në nëntor të 2011-ës, si pjesë e kompanisë Aladini Trade Partner me nipt M02311002E. Tashmë mbas 9 vjetësh eksperiencë vendosëm të kal...
 Verified  Updated
7

4 ELEMENTS CLUB

Rruga Naim Frasheri, Sarande
@4 Elements you will find the hottest girls with the hottest performances. Exclusively for you: Dances, Lap Dances, Privê, Strip, Seduction and much more..
 Verified
8

Medusa Caffe

Rruga Ibrahim Rugova, Kompleksi Green Park, Kulla 2, K. Viii, Ap. 31, Tirana
Medusa Caffé was born in the old town of Trieste, Italy. Mr. President. Ben De Pietri formed a team with the best Italian espresso-wine tasters headed by Mr. Alberto Pipan, one of Italy's leading Ital...
 Verified  Updated
9

Tana Elektronik

Rruga Rinia, Elbasan
Synimi yne, te kenaqim klientelen me produktet tona cilesore, zeme Vendin e Pare per Elektronike ne Shqiperi, Eja edhe ti bashkohu me ne
 Verified  Updated
10

Universiteti Fan S. Noli

Bulevardi Rilindasit, Perballe Parkut Rinia, Korce
Faqja zyrtare e Universitetit "Fan S. Noli", Korçë
 Verified  Updated
11

MSA KONSTRUKSION

Tirana RING Center, "Karl Topia" Square, Tirana, Albania, Tirana
Tirana Ring Center, a project of “MSA Konstruksion”, is the biggest shopping center in Tirana. RING offers to its customers the pleasure of shopping and entertainment with an innovative concept which ...
 Verified
12

MSC Albania

Rruga Teodor Keko, 500 m Nga Dogana, Tirana
MSC Albania established its offices in Tirana in January 2008 being the exclusive agent of Mediterranean Shipping Company in the region. Our expertized personnel are providing a full range of containe...
 Verified

PSIKOTERAPI TIRANA

Rruga Myslym Shyri, P. 39, Shk. A/3, Mbrapa Vodafonit, Tirana
 Verified
13

Startek Shpk

Rruga Medar Shtylla, Tirana
Since first opening our doors , Startek Construction has earned a reputation of integrity, quality, service and attention to detail. Our growth from local builder into one of Tirana’s most respected, ...
 Verified  Updated

PIRRACI-U6

Rruga Nacionale Tirane - Kamez Km 3, Tirana

AKADEMIA E FILMIT DHE MULTIMEDIAS MARUBI (AFMM)

Rruga Aleksander Moisiu, Nr. 78, Kinostudio, Kodi Postar 1005, Tirana

PROSOUND SALES

Departamenti I Shitjeve, Tirana, Rruga Bilal Golemi, Nd. 28, H. 1, Kp. 1019

PROSOUND RENTAL

Departamenti I Marrjes Me Qera - Tirana, Rruga Konferenca E Pezes, Ish Kombinati Misto Mame

ZYRA SHQIPTARE E TE DREJTES SE AUTORIT

Rruga Muhamet Gjollesha, Ish Godina Shtepia Botuese 8 Nentori, Tirana

ALPEN PULITO

Autostrada Tirane - Durres Km 0, Qendra Tregtare Casa Italia, Tirana

ARBER

Rruga Bardhok Biba, Nr. 59 Kp. 1000, Tirana

BORA LAUNDRY

Rruga E Elbasanit, Sauk, Prane Restorant Tradita Elbasanase, Tirana

INTERNACIONAL SECURITY ALBANIA SH.P.S.F

Bulevardi Zogu I, Perballe Cirkut Te Tiranes, P. 55/1, K. Ii, Ap. 9, Tirana
123...47
1,404 companies
Didn't find what you were looking for?
Tell us what is missing

Add Business

Do you like this list?
Share the link with others:

BACK TO TOP